Маріуполь вже не є недосяжним для ЗСУ, – командування

В Оперативному командуванні «Південь» відкрито натякнули на можливу причетність Сил оборони до вибухів на об’єктах російсько-фашистських загарбників в окупованому Маріуполі.

Більше того, заінтригували тим, що ЗСУ могли отримати далекобійну зброю.

Про це можна зробити висновок зі слів начальниці об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі телемарафону новин.

«На даному етапі ми можемо тільки констатувати, що віддаленість це дуже відносне поняття. Те, що вважається настільки віддаленим, що недосяжне, не завжди таким є. Напрямок Маріуполя вже не є для нас абсолютно недосяжним», — сказала Гуменюк.

Нагадаємо, ввечері 21 лютого у Маріуполі прогриміло 11 вибухів. Потім вибухи фіксувлись вдень і ввечері 22 лютого і вже три сьогодні зранку.

За інформацією радника міського голови Петра Андрющенка, два з них точно влучили по закритій території заводу Ілліча в районі виправної колонії. Ще один близько аеропорта. 

Додамо, що до Маріуполя від вільної території 84 км, а снаряди від РСЗВ HIMARS мають максимальну дальність польоту 80-85 км. І звісно, що їх не використовують прямо з лінії фронту.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Военные эксперты заявили, что Савченко мешает освобождению украинских пленных

08.08.2016 - 13:12
А она сама сегодня организовала митинг под стенами АП Вчера вечером ведущие программы «Военный дневник» на телеканале 112 Украина поинтересовались у своих гостей-экспертов, поможет ли голодовка Савченко добиться или ускорить освобождения ...

Американцы перебросили в Европу лазерное оружие: видео

16.03.2018
Американское лазерное оружие уже в ...

Семенченко рассказал о том, как они «сняли» блокаду в Бахмуте: видео

08.02.2017
Начальник Нацполиции Украины в Донецкой ...