Маргариті Симоньян заборонили в’їзд до Вірменії

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підтвердив заборону на в’їзд у країну російським пропагандистам — головному редактору RT Маргариті Симоньян та засновнику таблоїду Life Араму Габрелянову.

Про це у вівторок, 14 березня, повідомляє Sputnik Вірменія.

«Вірменія — це суверенна держава і має право на шанобливе ставлення до себе. Також Вірменія має право застосовувати суверенні механізми, які вона має, у разі намірів проти її інтересів», — пояснив глава вірменського уряду.

Вірменський прем’єр також зазначив, що такі люди мають поважати Вірменію та обрану її народом владу.

«Я хочу звернути вашу увагу на один факт: якби ці люди вчинили хоч один відсоток тих дій щодо своїх країн, які вони робили проти Вірменії, то вони навіть у свій власний будинок не змогли б потрапити. І цим усе сказано», — зазначив Пашинян.

Главред RT відразу прокоментувала заборону в’їзду в країну у своєму Telegram-каналі, назвавши Пашиняна «виродком» і заявивши, що вона, «чистокровна вірменка», і так не збиралася їхати до Вірменії за чинного прем’єра.

«Ні про які коридори я ніколи нічого не говорила, а говорила і говоритиму особисто про Пашиняна — що він виродок і зрадник вірменського народу, що він продав і зрадив усі вірменські інтереси, які міг зрадити і продати, і продасть і зрадить ті, які поки не зміг, що він ненавидить Росію і обманює Путіна, що він ЦРУшна підстилка без честі та совісті, як усі ЦРУшні підстилки», — написала Симоньян.

Крім того, під заборону Єревану потрапив перший заступник комітету Держдуми у справах СНД Костянтин Затулін.

Заборона для Сімоньян була введена ще в жовтні минулого року, зараз Пашинян підтвердив цей факт.

За словами пропагандистки, Єреван заборонив їй в’їзд на територію країни, як і Затуліну, який «багато років люто підтримує Вірменію».

Депутат повідомляв, що він отримав електронний лист про небажаність його приїзду до Вірменії, незважаючи на запрошення міжнародного Лазарівського клубу.

У листі йдеться, що його публічні висловлювання останнім часом завдають шкоди розвитку дружніх та союзницьких відносин між двома державами.

Радіо Свобода повідомляло, що Затуліну заборонили в’їзд через те, що він багаторазово публічно «звинувачував владу Вірменії в поразці під час 44-денної війни» у Нагірному Карабасі.

ЗМІ зазначало, що Симоньян на початку конфлікту, у липні 2020 року, також критикувала владу Вірменії.

Взагалі Сімоньян усвідомлює, що з крахом Путіна буде нести особисту відповідальність за свої злочини. А тому кидається на всіх, кто хоч якось загрожує її кремлівському хазяїну. Окрім України, вона ще зневажливо висловлювалася проти Грузії, країн Прибалтики, Молдови, а її чоловік Кеосаян — проти Казахстану.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Водителя авто из кортежа президента обвиняют в наезде на мальчика: видео

31.05.2018 - 22:55
В Киеве произошло ДТП, в результате которого получил 13-летний подросток, ехавший по нерегулируемому пешеходному переходу на велосипеде. По данным «УП», его сбила машина из кортежа президента Порошенко. При этом в ...