Маліновський забив переможний гол у ворота ПСЖ в матчі Кубку Франції

Український півзахисник Руслан Маліновський забив переможний гол у ворота ПСЖ у матчі 1/8 фіналу Кубку Франції. Його «Марсель» переміг з рахунком 2:1 й вибив лідера чемпіонату з кубкового турніру.

На 31-й хвилині рахунок у матчі відкрив знаменитий чилійський форвард «олімпійців» Алексіс Санчес, який успішно реалізував 11-метровий удар. Наприкінці першого тайму гості змогли відігратися. Відзначився захисник парижан Серхіо Рамос, асист на рахунку Неймара.

Маліновський забив на 57 хвилині своїм фірмовим ударом лівою з дальньої дистанції. ЦЙей гол подарував бурю емоцій як Руслану, так і вболівальникам його команди.