Макрон заявив про неможливість перемоги Росії

Війна, яку Росією розв’язала проти України, стосується майбутнього усієї Європи. Злочин агресії не можна терпіти за жодних обставин.

Про це увечері в середу, 8 лютого, заявив президент Франції Еммануель Макрон під час спільної прес-конференції з президентом Володимиром Зеленським та канцлером Німеччини Олафом Шольцем, повідомляє Le Monde.

«Росія не може і не повинна перемогти. Поки він (Путін — ред.) атакує, нам необхідно буде продовжувати військову підтримку, необхідну для збереження України», — зазначив Макрон.

Він також запевнив, що Київ може розраховувати на допомогу Парижа у «розвитку миру». За його словами, запропонований Зеленським мирний план є «основою для обговорення цього шляху».

«Ми хочемо разом будувати світ, світ, який справедливий для України, її народу, його мужності і дозволяє будувати безпековий простір для всіх», — додав глава Франції.

У свою чергу Зеленський висловив вдячність союзникам за підтримку України та закликав посилити військову допомогу.

«Україна вміє бути сильною, вона вміє бути вдячною», – сказав Зеленський, закликавши Макрона та Шольца якнайшвидше надати літаки та важке озброєння.

«Чим швидше Україна отримає важку зброю великої дальності, чим швидше наші пілоти отримають літаки, тим швидше закінчиться російська агресія, і ми зможемо повернутися до миру в Європі», — наголосив Зеленський.

Франція та Німеччина підтримуватимуть Україну «стільки, скільки потрібно» і «непохитно» протистоятимуть російській агресії, заявили лідери Франції та Німеччини в Парижі, повідомляла ще 22 січня Le Figaro.

«Ми продовжуватимемо надавати Україні, поки це необхідно, всю підтримку, якої вона потребує. Разом, як європейці, щоб захистити наш європейський проект світу», — сказав тоді канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Президент Франції Еммануель Макрон також підтвердив «непохитну підтримку» двох країн українському народу «в усіх сферах». «Після 24 лютого наша спілка не була розділена і не ухилилася від своєї відповідальності», — додав він.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ провели отработку наступательной операции: видео

28.04.2018 - 22:03
ВСУ провели масштабные учения по отработке наступательной операции. На полигоне на побережье Азовского моря в ходе крупнейших тактико-специальных учений отдельная воздушно-десантная бригада и несколько звеньев ударных вертолетов МИ-24 и транспортных ...

Как покрасить кожаную сумку

01.11.2015
Видео-урок о том, как покрасить ...

Танк ДНР выпустил боекомплект по украинскому селу: видео

25.05.2018
В районе Старогнатовского плацдарма (между ...

Смеющаяся лиса

06.11.2015
Лисе удалось добыть пернатую дичь. ...