Макрон відкинув переговори з Росією на користь перемоги над нею

Президент Франції Еммануель Макрон під час Мюнхенської конференції з безпеки окреслив своє бачення ситуації в Україні. Вона зводиться до того, що нашій країні необхідно допомагати отримати перемогу на полі бої. Причина проста — переговори з Росією не мають зараз ніякого сенсу по причині того, що Кремль ухвалив рішення атакувати.

«Зараз час діалогу не настав, тому що Росія обирає війну, обирає ескалацію війни. Росія вирішила атакувати цивільні об’єкти інфраструктури та вчиняти військові злочини. Відповідно, Росія не може і не виграє цієї війни. Її напад має завершитися поразкою», — зазначив він.

За словами Макрона, цивілізований світ має докласти зусиль для того, щоб використання сили не стало чимось нормальним, оскільки в іншому випадку стабільність у світі буде поставлена під сумнів. У зв’язку із цим Україну потрібно забезпечити ресурсами для контрнаступу.

«Ми повинні посилювати наші зусилля у підтримці України для того, щоб сама Україна могла розпочати контрнаступ, здобути перемогу та розпочати процес переговорів», – заявив президент Франції.

Він запевнив, що Франція готова посилити свої зусилля протягом кількох тижнів та місяців, бо вони будуть вирішальними.

Також Макрон заявив, що Росія створює дисбаланс і несправедливість не лише в Україні, не лише на Кавказі і не лише в Африці, використовуючи ПВК Вагнер.

«Ми вже бачили це кілька років. Ми бачимо, як Росія продовжує вести цю лінію. Я говорив з Путіним рік тому і я вірив у те, що ПВК Вагнер йому не належить. Але зараз вона вже увійшла до російської армії. Фактично ПВК є інструментом, який Росія використовує скрізь. Ця ПВК скоює злочини», – резюмував Макрон.

Війна, яку Росією розв’язала проти України, стосується майбутнього усієї Європи. Злочин агресії не можна терпіти за жодних обставин. Нагадаємо, про це 8 лютого Макрон заявив під час спільної прес-конференції з президентом Володимиром Зеленським та канцлером Німеччини Олафом Шольцем

«Росія не може і не повинна перемогти. Поки він (Путін — ред.) атакує, нам необхідно буде продовжувати військову підтримку, необхідну для збереження України», — зазначив Макрон.

Він також запевнив, що Київ може розраховувати на допомогу Парижа у «розвитку миру». За його словами, запропонований Зеленським мирний план є «основою для обговорення цього шляху».

«Ми хочемо разом будувати світ, світ, який справедливий для України, її народу, його мужності і дозволяє будувати безпековий простір для всіх», — додав глава Франції.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Путин процитировал Бендера в Васюках: видео

11.04.2017 - 19:57
Читали ли в Белом доме «Двенадцать стульев» И. Ильфа и Е. Петрова? Видимо, после комментария Владимира Путина, использовавшего фразу из этого произведения, перелистают книгу в оригинале, чтобы понимать ход мыслей ...

Во Львове снесли Монумент славы: опубликовано видео

03.03.2019
После достаточно длительных попыток во ...

Беспилотник научили искать мины и наносить их расположение на карту (видео)

11.12.2015
Программист Дирк Гориссен создал беспилотный ...