Макрон не прийняв відставку прем’єр-міністра

Президент Франції Емманюель Макрон не прийняв відставку прем’єр-міністра Габріеля Атталя після другого туру парламентських виборів. Про це повідомляє BFMTV.

Габріель Атталь після оголошення результатів дострокових парламентських виборів, подав заяву про відставку з посади прем’єра у понеділок.

Джерела у Єлисейському палаці повідомили, що Макрон не прийняв її та попросив главу уряду, з метою «забезпечення стабільності», поки що залишатися на посаді.

Окремо глава Франції висловив вдячність Атталю за його роль у кампанії під час виборів до Європарламенту та дострокових виборів у країні.

Нагадаємо, Атталь у неділю, 7 липня, заявив, що йде у відставку. Таке рішення він ухвалив після оголошення результатів екзит-полу другого туру парламентських виборів.

За даними екзит-полу, у Франції перемагають ліві. Президентський блок — на другому місці, а ультраправа партія Національне об’єднання Марін Ле Пен — на третьому. Але по факту це можна вважати перемогою Макрона, адже вся соціологія (як і результати першого туру) віддавали його партії третє місце, а вона стала другою. Плюс ультраправі впали з першого місця на третє.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

ДНР обстреляла из артиллерии КПВВ: видео

30.04.2018 - 13:32
Накануне российско-террористические формирования обстреляли КПВВ Майорск из 122 мм артиллерии. Фонд «Повернись живим» показа видео с последствиями прилета снарядов — били мощно, даже рельсы ЖД-полотна разорвало. Волонтеры из фонда напоминают, ...