Макрон назвав умову відправлення військ в Україну

Президент Франції Емманюель Макрон на зустрічі з парламентськими партіями заявив, що відправлення військ в Україну можливе, якщо російські окупанти прорвуться на Київ чи Одесу.

Про це заявив представник комуністичної партії Фаб’єн Руссель, повідомляє L’Independant.

Він додав, що французький лідер показував парламентарям карти можливих напрямків ударів росіян в Україні.

«Макрон згадав сценарій, який може ініціювати інтервенцію: просування фронту в бік Одеси або бік Києва», — пояснив політик.

Координатор партії Нескорена Франція Мануель Бомпар розповів, що «приїхав на зустріч занепокоєним і поїхав ще більш занепокоєним».

Раніше Макрон вже наголошував, що союзникам України настав час активізуватися, підкресливши, що зараз не час проявляти боягузтво.

А 29 лютого французького лідера попросили прокоментувати заяву після неформального саміту союзників у Парижі, коли він сказав, що «не можна виключати» ймовірного відправлення західних військ в Україну.

«Це досить серйозні питання. Кожне слово, яке я говорю з цього питання, є зваженим, продуманим і виваженим», — сказав Макрон.

Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що зараз нема жодних планів стосовно розміщення європейських військових на території України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Окрестности брошенной после аварии на АЭС Фукусимы захватили десятки тысяч кабанов: видео

09.03.2017 - 17:25
Не только в Чернобыльской зоне отчуждения дикие животные облюбовали себе территорию для проживания. Окрестности вблизи японской АЭС Фукусима-1 тоже пришлись ко вкусу зверью. Причем, в «запретной зоне» в Японии лучше ...

Как готовилось покушение на Геращенко: видео

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...