Майже все Роботине перейшло у сіру зону

Минулої доби на Оріхівському напрямку російські окупанти здійснили дев’ятнадцять штурмів в районі Старомайорського Донецької області та ще чотири в районі Роботиного Запорізької.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому у своєму Телеграм-каналі, повідомила пресслужба Сил оборони півдня України, не вказавши, чим саме закінчилися ворожі атаки.

Нагадаємо, обидва села були звільнені влітку 2023 року, але зараз частково перебувають у сірій зоні, а південна частина Старомайорського навіть контролюється загарбниками.

Тим часом наші захисники і за сумісництвом блогери бурхливо заперечили інформацію про окупацію інтервентами Роботиного. У тому числі, лейтенант Алекс у своєму телеграм-каналі «Офіцер»:

«Майже весь населений пункт — сіра зона. Наші пацани контролять заїзди аж з (окупованої) Новопрокопівки. Залітають лише їхні байкери, які відхватують і не повертаються. Ще раз, взяття Роботино — брехня, на даний момент там лише «хороші» руські».

До речі, вчора спікер Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук спростував заяву Міноборони РФ про нібито захоплення Роботино Запорізької області. За його словами, інформація «не відповідає дійсності».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео обстрела дома Авакова из салютных установок

09.02.2019 - 22:02
Сегодня вечером активисты нескольких организаций приехали к спецкомплексу «Фортеця», где проживает министр внутренних дел Арсен Аваков. Сделав на заборе огромную надпись «Кто заказал Катю Гандзюк?», они обстреляли территорию усадьбы министра ...

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019
В России в здании Санкт-Петербургского ...

Возле Администрации президента произошла драка, видео

12.02.2018
Сторонники Саакашвили откликнулись на призыв ...