Майже 200 співробітників ООН причетні до нападу ХАМАС на Ізраїль

Близько 190 співробітників Агентства ООН у справах палестинських біженців (UNRWA) брали участь у викраденнях і вбивствах під час нападу ХАМАСу на Ізраїль. Про це повідомляє Reuters з посиланням на досьє ізраїльської розвідки.

У документі зазначається, що близько 190 співробітників UNRWA, зокрема вчителі, були водночас бойовиками ХАМАС чи Ісламського джихаду. Досьє містить імена та фото 11 з них.

Так, серед цих 11 осіб є шкільний психолог, який допоміг своєму сину викрасти жінку під час проникнення бойовиків ХАМАС на територію Ізраїлю.

Інший — соціальний працівник UNRWA нібито допомагав перевезти до Гази труп вбитого ізраїльського солдата, а також координував рух пікапів, які бойовики використовували для постачання зброї.

Третій палестинець у досьє звинувачується в участі у розбої в ізраїльському прикордонному кібуці Беері, десяту частину жителів якого вбили бойовики. Четверта особа підозрюється у захопленні військової бази у Реїмі. В тій місцевості також проходив фестиваль техномузики, понад 360 учасників якого стали жертвами ХАМАС.

Неназване джерело повідомило, що зібране ізраїльською розвідкою досьє надіслали США, які 26 січня призупинили фінансування UNRWA. Своєю чергою палестинці звинуватили Ізраїль у фальсифікації інформації.

Нагадаємо, 26 січня UNRWA заявило про початок розслідування, а генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш ініціював перевірку інформації про участь окремих співробітників у нападі ХАМАС на Ізраїль.

Як відомо, 7 жовтня 2023 року палестинське радикальне угрупування ХАМАС, що базується в Газі, напало на Ізраїль. У відповідь Армія оборони Ізраїлю розпочала військову операцію проти ХАМАС.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе крупный пожар в здании санатория: видео

02.11.2017 - 00:41
В Одессе с вечера в одном из корпусов санатория «Красные зори» на 10 станции Большого Фонтана бушует сильный пожар. Как это водится в последнее время в Одессе, есть большие проблемы с ...

Как замариновать огурцы и помидоры за 15 минут

26.08.2016
Реально ли замариновать овощи всего ...