Майже 15 млн гривень отримають громади Вінниччини

Під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося фінальне засідання Конкурсної ради з проведення 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Розглянули остаточні пропозиції щодо визначення переможців конкурсу, які будуть профінансовані із загального фонду обласного бюджету.

— На розгляд членів комісії представлено 547 проектів, що були допущені до конкурсу та отримали у підсумку понад 60 балів, — зазначив голова облради Анатолій Олійник. — За  результатами маємо 80 переможців. Фінансування проектів відбуватиметься в два етапи. Перша черга фінансування – на загальну суму 7,42 млн. гривень. Друга черга на загальну суму 8 млн. гривень буде виділена з коштів, що надійдуть за підсумками виконання обласного бюджету в першому півріччі.

Пропозиції щодо проектів розвитку громад, поданих від Томашпільського, Ямпільського, Хмільницького та Крижопільського районів будуть розглянуті після детальнішого опрацювання. 

Окрім того, на попередньому засіданні Конкурсної ради депутати визначили переможців проектів екологічного спрямування. Із поданих 73 проектів кошти отримають 63 проекти розвитку територіальних громад. Між ними розподілили 7, 5 млн грн, які підуть на озеленення територій, вдосконалення систем збору твердих побутових відходів та  реконструкцію каналізаційних мереж. Для досягнення максимального ефекту від реалізації проектів-переможців, облрада планує додатково виділити ще 8 млн грн з бюджету на їх  дофінансування.   



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Террористы продвинулись вперед под Донецком и заняли часть серой зоны: видео

15.05.2017 - 22:03
Пресс-центр штаба АТО опубликовал на своей странице в Фейсбук видеоматериал о том, как два дня назад бойцы ВСУ спасли раненого товарища. На видео спикер штаба Миронович рассказал, что позиции ВСУ, которые ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...