Майкл Дуглас і Скарлетт Йоханссон виявилися далекими родичами

Американські актори Майкл Дуглас і Скарлетт Йоханссон виявилися далекими родичами. Про це повідомляє видання People.

В епізоді проєкту «Знайти своє коріння» ведучий Генрі Луїс Гейтс-молодший сказав, що знаменитості мають ідентичні гілки ДНК на чотирьох різних хромосомах.

Гілки акторів йдуть від материнської лінії Скарлетт, яка «сягає корінням в єврейські громади Східної Європи». Примітно, що сам Майкл Дуглас, як і його батько, мають предків родом з України.

Варто зауважити, що Дуглас — перша дитина акторів Кірка Дугласа та Діани Хілл. Його дідусь і бабуся по батьківській лінії були євреями, які емігрували до Америки. Зірка має трьох дітей, з 2000 року одружений з акторкою Кетрін Зета-Джонс.

У свою чергу, мати Скарлетт Йоханссон народилася в єврейській родині, предки якої втекли з Польщі та Російської імперії. Батьки акторки познайомилися в Данії, де на той час жила її мати.

Інші відкриття проєкту

Раніше повідомлялося, що Джулія Робертс у віці 55 років дізналася, що насправді мала носити інше прізвище. У січні минулого року зірка взяла участь у проєкті У пошуках коренів, щоб дізнатися більше про своє генеалогічне дерево за допомогою архівів ДНК та генеалогічну роботу за допомогою доктора Генрі Луїса Гейтса-молодшого.

Як з’ясувалося, у прапрабабусі знаменитості Роди Саттл Робертс був роман із одруженим чоловіком, від якого вона народила прадіда актриси – Джона. Законний її чоловік, Віллі, помер ще за десять років до народження хлопчика в 1880-х. Потім Гейтс пояснив, що через ДНК вони змогли пов’язати Джулію Робертс і її двоюрідного брата з людиною на ім’я Генрі Макдональд Мітчелл-молодший, який був її біологічним прапрадідом.

«Так ми Мітчели? У мене, дійсно, мозок вибухає. Це приголомшливо. З іншого боку, частина мене, коли я заспокоюся, все одно може триматися за думку, що моя сім’я — це моя сім’я. Я віддаю перевагу прізвищу Робертс», — сказала актриса.

Також фахівці проекту з’ясували, що справжній прапрадід Джулії Робертс був одружений з жінкою на ім’я Сара і мав шістьох дітей.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ласточкин в «Играх приколов» представил номер с песней о проспекте Путина: видео

03.11.2017 - 23:05
Ведущий нового юмористического шоу «Игры приколов» спел крутую песню юмористического содержания «Декоммунизация». Свою группу для этого номера он назвал «Сектор реверсного газа». Слова под музыку популярного «Сектора газа» прописаны здорово ...

В США из-за сильных морозов поджигают рельсы: видео

31.01.2019
Железнодорожные рабочие в Чикаго из-за ...