Магучіх виграла турнір з кращим результатом сезону

Ярослава Магучіх встановила найкращий результат сезону в світі зі стрибків у висоту. Українська легкоатлетка перемогла на змаганнях у німецькому Котбусі.

Наша спортсменка стрибнула на 2.04 метри. Цей результат став рекордом турніру та повторенням третього найкращого результату в кар’єрі Ярослави.

Магучіх втретє у кар’єрі виграла цей турнір, минулого року вона перемогла з результатом 198 см.

Стрибки у висоту. Котбус, Німеччина

1. Ярослава Магучіх (Україна) — 204 см
  2. Імке Оннен (Німеччина) — 194 см
  3. Айріне Пальшите (Литва) — 186 см
  4. Сафіна Садуллаєва (Узбекистан) — 186 см

Нагадаємо, Ярослава Магучіх стала найкращою спортсменкою 2023 року. Таке рішення було прийнято Експертною комісією НОК України. Відзнаку отримала і Тетяна Степанова, яка працює з 22-річною стрибункою у висоту. Її було визнано найкращим тренером року.

Зазначимо, що у 2023-му Магучіх вперше в кар’єрі виграла золото чемпіонату світу, вдруге стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту в приміщенні, а також захистила звання переможниці Діамантової ліги.