Мадонна показала обличчя після пластичної операції

Популярна співачка Мадонна показала своє обличчя після операції. Так вона вкотре відповіла на критику щодо своєї зовнішності на церемонії нагородження премії Греммі-2023. Фото зірка опублікувала у Twitter.

«Погляньте, яка я гарна тепер, коли зійшов набряк після операції», — написала 64-річна Мадонна.

Знаменитість постала, сидячи на стільці, у порваних джинсах та кепці. На її обличчі не видно жодної зморшки, але є брови, яких через яскравий макіяж не було видно на заході.

Нагадаємо, 7 лютого виконавиця заявила, що замість того, щоб звернути увагу на її промови на урочистому заході, а не на її зовнішність.

«Замість того, щоб зосередитися на тому, що я сказала у своїй промові, а саме про подяку за безстрашність таких артистів, як Сем і Кім, багато хто вирішив поговорити тільки про мої фотографії крупним планом, зроблені камерою з довгим об’єктивом, який би зіпсував будь-яке обличчя!», — написала вона.

Також Мадонна додала, що їй часто доводилося стикатися з ейджизмом та мізогінією, адже світ відмовляється поважати жінок, старших за 45 років, а деякі хочуть покарати їх через бажання бути авантюрними та працелюбними.

Крім того, співачка зазначила, що й надалі експериментуватиме із зовнішнім виглядом.

«Я ніколи не вибачалася ні за свій творчий вибір, ні за те, як виглядаю чи як одягаюся, і не збираюся починати. Мене принижували ЗМІ від початку моєї кар’єри, але я розумію, що все це — випробування, і я щаслива, що прокладаю нову справу, щоб усім жінкам, які стояли за мною, було легше в наступні роки. Як сказала Бейонсе: «Ти не розіб’єш мою душу», — підсумувала артистка.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Котенок попытался запугать большую собаку (видео)

22.12.2015 - 22:53
То ли он такой смелый, то ли дурь молодецкая взыграла, но факт остается фактом. Котенок попытался запугать большую собаку и настучать тому по носу. Сам пес оказался полным антиподом усатому-полосатому. ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...