Лунін вивів «Реал» у півфінал ЛЧ: 11 сейвів і два відбитих пенальті

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зустрілися англійський «Манчестер Сіті» та мадридський «Реал».  Основний та додатковий час матчу завершився внічию — 1:1 (4:4 загальний рахунок). У серії пенальті сильнішим виявився мадридський «Реал» — 4:3.

На 12-й хвилині гості повели — забив Родріго. На 76-й хвилині господарі зрівняли рахунок — відзначився Кевін Де Брейне.

Український воротар «Реала» Андрій Лунін зробив 11 сейвів у грі і двічі парирував удари у серії післяматчевих пенальті.

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів команди зіграли внічию з рахунком 3:3. У складі «Реала» відзначилися Родріго та Федеріко Вальверде, ще один м’яч у свої ворота відправив захисник «містян» Рубен Діаш. За «Манчестер Сіті» забили Бернарду Сілва, Філ Фоден та Йошко Гвардіол.

Завершився матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між німецькою «Баварією» та англійським «Арсеналом». Господарі здобули перемогу в матчі з рахунком 1:0 і вийшли до півфіналу.

Єдиний гол у матчі було забито на 64-й хвилині. Захисник «Баварії» Рафаел Геррейру наздогнав м’яч біля лицьової лінії і через невелику паузу здійснив подачу до лінії воротарського майданчика, звідки півзахисник мюнхенців Йозуа Кімміх без стрибка головою відправив м’яч у сітку воріт.

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, що відбувся 9 квітня, команди зіграли внічию з рахунком 2:2. У складі «Арсеналу» забитими м’ячами відзначилися Букайо Сака та Леандро Троссард. За «Баварію» забили Серж Гнабрі та Гаррі Кейн.