Лукашенко обізвав Зеленського і заявив, що виклик кинуто

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко сьогодні визнав факт атаки на російський радіолокаційний літак А-50 на аеродромі Мачулищах, що до цього спростовувалося. Більше того, він звинуватив у цьому Україну.

За його словами, Україна кинула виклик Білорусі, а українського президента Володимира Зеленського він назвав за це «гнидою». Досить дивна позиція, якщо враховувати те, що рік тому фашистська Росія вторглася в Україну з території Білорусі, що звідти велись і до цих пір періодично ведеться ракетні обстріли нашої країни, запускаються дрони-камікадзе! 

Очевидно, що Лукашенко просто неадекватний, як і його хазяїн з Кремля.

При цьому зробив чергову алогічну заяву — мовляв, українська влада просить його не вступати у війну, але провокує це, він «виклик прийняв», але… воювати не буде. 

«Висновок один. Я ще якось думав, що Україні потрібен мир, що Зеленський вболіває за свій народ. Президент Зеленський – просто гнида. Просто гнида! Такі операції не проводяться без узгодження з керівником країни і головнокомандувачем. Це я вам кажу як президент.

Гнида тому, що він бігає навколо Білорусі, надсилає до нас людей і просить, як я вже говорив: «Давайте укладемо пакт про ненапад, давайте домовимося, у нас із вами немає жодних проблем». 

На що я говорив: «Ми не збираємося нападати». – «Ні, давайте підпишемо договір під егідою Організації Об’єднаних Націй, що ви на нас не нападете». Ви чули мої всі ці заяви. І в цей час… Що ж, виклик кинуто.

Якщо вони розраховують, – я ж знаю, що вони хочуть нас втягнути у війну за командою американців, – якщо ви думаєте, що ви, кинувши цей виклик, втягнете нас у війну завтра, яка сьогодні йде вже по всій Європі, ви помиляєтеся», — цитує Лукашенка Белта.

Лукашенко також заявив, в країна затримали понад 20 осіб, які нібито причетні до вибуху літака А-50 на військовому аеродромі «Мачулищі».

«На сьогодні затримано понад 20 співучасників, які на території Білорусі. Решта ховаються там (за кордоном — ред.)», — сказав диктатор.

Він стверджує, що усі «команди йшли від СБУ втікачам за кордоном».

«Служба безпеки України, керівництво ЦРУ чи то збоку, чи то за спиною розробляють операцію проти Республіки Білорусь. Був підготовлений терорист. Він росіянин, з російським паспортом, має український паспорт. Народився в Кривому Розі, жив у Криму. Родичі в Австрії деякі, деякі залишилися в Києві. Він був завербований спецслужбою України у 2014, начебто, році. Айтішник або добре знається на IT-технологіях. Готувався для здійснення терористичних актів», — заявив Лукашенко, фактично визнаючи, що мова про росіянина…

Українська Служба безпеки зазначила, що не буде коментувати заяв самопроголошеного президента Білорусі, а про всі «випадки «бавовни» детально зможе повідомити після перемоги.

«Служба безпеки України не має намірів коментувати слова людини, що називає себе президентом Білорусі. Що ж стосується будь-яких випадків «бавовни», то про неї ми зможемо детально поговорити після нашої Перемоги», — йдеться у повідомленні СБУ..


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На курортном Бали произошло уже второе извержение вулкана, – опубликовано видео

23.12.2017 - 18:05
Вновь «задымил» вулкана Агунг на знаменитом острове Бали. Несмотря на извержение, местный аэропорт работал в обычном режиме, а угрозы жизни для многочисленных туристов власти не видят. Неспокойная сейсмическая ситуация на ...

Гройсман поблагодарил всех за тепло и поздравил с Новым годом: видео

01.01.2017
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман на ...