Лукашенко назвав умову приєднання Білорусі до війни в Україні

Сьогодні у Мінську Олександр Лукашенко під час зустрічі з журналістами багато часу присвятив темі можливої прямої участі Білорусі у війні.

Традиційно він заявив, що прагне лише миру і воювати не збирається. Начебто є тільки одна причина, з якої Білорусь почне воювати — «якщо звідти хоч один солдат прийде на територію Білорусі вбивати моїх людей». За його словами, мова не тільки про Україну, а й про будь-які інші країни.

Також він сказав, що Росія не примушує його до участі у війні проти України.

При цьому не обійшлося і без відвертої брехливої пропаганди про те, що це Захід розв’язав війну, а Польща прагне розчленувати Україну.

Лукашенко сказав, що наразі загрози початку війни з участю Білорусі немає, але якщо він таку побачить, то зможе провести мобілізацію і залучити у військо 500 тисяч вояк. А на сьогодні він має військо у 75 тисяч… 

Тут, скоріше за все, він перебільшив, бо різні експерти оцінюють армію Білорусі у 50 тисяч штиків, при тому що готові для бойових дій лише половина з них. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Грузовики из России тайно вторглись на Донбасс: видео

11.08.2018 - 13:45
Сообщения жителей Донецка и округи об интенсивной стрельбе поздним вечером, приводимые «РЕАЛом» ранее, пресс-центр Объединенных сил в утренней предварительной сводке за 10 августа подтвердил и объяснил вражескими обстрелами украинских позиций ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

19.01.2019
Иду с работы. Вспомнил, что ...

Возле Горловки взят в плен террорист: видео

24.04.2018
Сегодня после обеда СБУ на ...