Лукашенко: «Ми готуємося до війни, я про це говорю відверто»

Білорусь нібито готується до війни. Про це заявив диктатор Лукашенко під час робочої поїздки до Гродно, повідомляє провладне держагентство БелТА.

«Нібито» тому, що Лукашенко дуже часто говорить неправду, коли мова заходить про війну чи загрози з боку України або ЄС. Здебільшого він вигадує байки про потоки зброї в Білорусь і перекриття кордонів у зв’язку із цим, говорить про перекидання армії на кордон з Україною, якого ніхто не помічає (а потім заявляє, що навчання закінчилися і всі повернулися у місця дислокації)….

«Нікому не вірте, що ми хочемо воювати. Ми готуємося до війни, я про це говорю відверто. «Хочеш миру — готуйся до війни» — не я це придумав. Це дуже правильно сказано», — стверджує формальний глава країни.

За його словами, в республіці начебто ведеться «необхідна підготовка відповідних підрозділів, до військ поставляються різні види озброєнь та техніки».

«Якщо звідти (із західних країн, — ред.) хтось підвиває і критикує нас, знайте: ми робимо правильно. Якщо там нас почнуть хвалити, біда», — стверджує Лукашенко.

Водночас він запевнив, що РБ буцімто «нікому й нічим не загрожує».

«Нам не треба комусь загрожувати. Ми не хочемо чужої землі. Нам цю дай Бог обробити», — запевнив твін.

Нагадаємо, наприкінці лютого міністр оборони Білорусі Віктор Хрєнін в інтерв’ю російському державному телеканалу заявив, що на білорусько-українському кордоні нібито стоїть 100-тисячне угруповання українських сил, а також пообіцяв збивати «літаки НАТО, які порушують повітряний простір».

Нещодавно військове керівництво України заявило, що на даний час загрози вторгнення з боку Білорусі немає.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лига чемпионов: у испанцев две победы, у немцев два проигрыша. Видео голов

13.04.2017 - 00:19
В среду 12 апреля состоялись три четвертьфинальных матча Лиги чемпионов, в двух из которых принимали участие немецкие команды. И обе проиграли. А вот обе испанские выиграли. Так, в Мюнхене «Реал» добыл ...

«Блуждающий танк» в зоне АТО уничтожил бус с контрабандой: видео

30.09.2017
Госпогранслужба Украины сообщает о задержании ...