Спецпідрозділ “Ягуар” переселять з Калинівки задля облаштування приватного автодрома?

До редакції звернулася група жінок, чоловіки яких служать у спецпідрозділі внутрішніх військ МВС України «Ягуар».

Дружини міліціонерів занепокоєні, що скоро на їхні сім’ї чекає велике переселення.

– Чоловік не одразу розповів про сенсаційну новину, не хотів, напевно, травмувати, бо знає, як непросто нам було вкорінитися у Калинівці.

Тільки-но обжилися, я знайшла роботу, як знову в очікуванні, куди пошлють. Все розумію, така доля військового… Обурює інше — причина цього переселення. Кажуть, що на 300 га площі нашої частини олігархи збираються відкрити приватний автодром. Поки сильні цього світу в пошуках екстриму, ми — прості люди — вимушені пристосовуватися до їхніх забаганок, — скаржиться жінка, прізвище просить не називати, боїться, що чоловіка достроково звільнять.

 Побоювання у дружин «ягуарівців» підтвердилися після неочікуваної комісії з Києва.

– Приїжджали високі чиновники, начебто з перевіркою, а насправді наполегливо рекомендували всім збирати валізи і не робити з цього шуму. Повідомили, що «ягуарівців» збираються переселити у Вінницю в військову частину по вулиці Некрасова. Тепер нам доведеться або квартиру у Вінниці винаймати, або щодня їздити в обласний центр, але це ж не з нашими зарплатами, — хвилюється інша жінка.

З неофіційних джерел стало відомо, що розлогі гектари на межі Калинівки приглянулись затятим гонщикам Євгенові Червоненку і Януковичу-молодшому. За однією з версій, нинішню територію «Ягуара» переобладнають під автодром для перегонів.

Офіційну версію переселення поки що не розголошують. Начебто зараз на часі об’єднання внутрішніх військ. Міліція не поспішає давати коментарі. Натомість дружини «ягуарівців» налаштовані рішуче.

– З нами ніхто не хоче рахуватися. Нехай спочатку зарплату чоловікам піднімуть, щоб ми могли квартири у Вінниці наймати. Якщо до нас не прислухаються, будемо перекривати Київську трасу, — у бойовій готовності ініціативна група.

Для довідки. Служба охорони громадського порядку військової частини 3028 «Ягуар» ВВ МВС України здійснюється згідно з вимогами наказів МВС України, командувача внутрішніх військ МВСУ, розпорядження начальника УМВСУ у Вінницькій області. Планова служба виконується у Вінниці, Калинівці та Козятині, «Ягуар» обслуговує чотири районних відділи внутрішніх справ. Щодня для несення служби залучають по 90 військовослужбовців, перекривається 41 маршрут, з них два із службовими собаками та трьома автопатрулями. Тільки у минулому році «ягуарівці» виконали до півтисячі завдань, розкрили 267 злочинів, вилучили зброю та понад 100 грамів наркотичних речовин.

Редакція і надалі буде відслідковувати події навколо спецпідрозділу «Ягуар», адже мова йде про долі людей.

Джерело: "33 канал"


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

“Реал” разгромил “Атлетико” в полуфинале ЛЧ: видео хет-трика Роналду

03.05.2017 - 00:28
Мадридский “Реал” с легкостью расправился в первом полуфинале Лиги чемпионов со своими земляками из “Атлетико” – 3:0. Как всегда в последнее время, судьбу поединка решил Криштиану Роналду, отметившийся вторым подряд ...