«Ловці Шахедів» взяли під захист енергетичні об‘єкти України

Наші захисники с кожним разом демонструють все більш вражаючі результати боротьби з іранськими дронами «Шахед», які Росія використовує для атак на об’єкти системи енергетики країни.

Стовідсотковий результат збиття було продемонстровано 26 січня, коли вдалося знищити всі 24 дрони-камікадзе, запущені ворогом.

В майбутньому боротися з цією напастю стане ще легше, бо Україна отримала спеціальне обладнення — шість систем протидії ворожим безпілотникам, яких називають Ловці Шахедів.

Вони вже захищають енергетичні об’єкти від атак дронів. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

«Наразі закупили шість систем протидії ворожим безпілотникам. Це найсучасніші оборонні технології, що захищають стратегічні об’єкти США. Комплекс радарів та засобів глушіння сигналу допомагає виявляти і блокувати ворожі БПЛА та випускає свої дрони», — йдеться у повідомленні.

У Мінцифрі пояснили також, що Fortem DroneHunter F700 — це автономний дрон з радіолокаційним керуванням та штучним інтелектом, що летить на швидкості понад 100 км/год, перехоплює і приземлює ворожі безпілотники.

«На відео — навчання операторів на полігоні. Усі готові, все готово! Забезпечуємо захист енергетичних об’єктів країни завдяки вашій допомозі. Дякую кожному», — йдеться у повідомленні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Белорусская милиция сбила спесь с пьяной россиянки (видео)

22.08.2015 - 12:28
Россияне считают Беларусь (да и вообще все бывшие республики СССР) своей вотчиной и ведут себя соответственно. Так, белорусские гаишники пытались для начала тихи-мирно вразумить сидевшую за рулем BMW пьяную россиянку, ...

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016
Уже никого не удивить говорящими ...