Льотчик РФ передав Україні дані про своїх командирів

Не всі в РФ поділяють політику своєї фашистської влади. Російський льотчик з 22-ої важкої бомбардувальної авіаційної дивізії після удару по Охматдиту в Києві передав розвідці України документи про діяльність його військової частини та приватні фото командного складу.

Про це в четвер, 11 липня, повідомляє Інформаційний спротив з посиланням на свої джерела в розвідці.

Саме 22-а важка бомбардувальна авіадивізія (в/ч 06987, аеродром базування Енгельс) постійно обстрілює українські міста ракетами Х-101. Пілот звернувся в чатбот Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Джерела зазначили, що за словами військового РФ він був шокований ударом по дитячій лікарні та, як і дехто з його колег, не розуміє, нащо їх змушують бити саме по цивільній інфраструктурі України. Саме тому він вирішив передати українській стороні згадані фото та документи.

За словами джерела, навіть первинне вивчення отриманих матеріалів доводить їх неабияку важливість, бо там, зокрема є документи з особових справ старшого офіцерського складу, персональні дані російських військовослужбовців та членів їхніх родин тощо.

Найбільшу ж цінність представляють грифовані документи 22-ої важкої бомбардувальної авіадивізії.

Інформаційний спротив має приватні фото зі святкування з нагоди призначення начальника штабу 52-го важкого бомбардувального авіаполку полковника Іллі Корякіна на посаду начальника штабу 22-ї ВБАД у ресторані Неаполь (Енгельс, Саратовська область).

На цих знімках – представники командного складу підрозділів 22 важкої бомбардувальної авіадивізії, командування дальньої авіації Військово-повітряних сил Військово-космічних сил РФ.

Нагадаємо,  8 липня росіяни завдали масованого удару по Україні. Однією з цілей стала лікарня Охматдит у Києві. У закладі загинуло двоє людей і 30 були поранені, серед них 10 дітей. Також удар було завдано по приватній клініці Адоніс, там загинули 7 людей.

За повідомленням СБУ, на місці події знайдені фрагменти, в тому числі руля крилатої ракети Х-101. Їх ворог, як відомо, запускає зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС.

Зазвичай, українські сили ППО збивають майже всі такі ракети, але трапляються й виключення…

Лідери фашистської Росії продовжують брехати, стверджуючи, що не завдають ударів по цивільних об’єктах.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Отважный кролик жестко наказал крупную змею, которая забралась в его гнездо (видео)

17.01.2016 - 14:52
Кроликов и зайцев принято считать трусливыми созданиями. А вот видеоролик, который мы предлагаем Вам посмотреть, доказывает обратное. По всей видимости, это крольчиха. Только мать способна так самоотверженно защищать своих детей. ...

ВСУ с воздуха уничтожили стратегические позиции оккупантов: видео

26.05.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал, ...

Как правильно воспитать девочку. Отношения отца с дочерью

30.10.2016
Успех счастливой взрослой жизни дочери, ...

Священника-сепаратиста увидели на видео с проституткой и кнутом

06.03.2017
Харьковский священник Александр Каневский стал ...