Лорес та Бен Аффлек посварилися на публіці

Зірки Голівуду Дженніфер Лопес та Бен Аффлек публічно посварилися. Це сталося під час новорічного відпочинку подружжя, повідомляє Page Six.

Зіркову пару помітили під час шопінгу на острові Сен-Бартельмі у Франції. Джей і Бен відвідали елітні бутики столиці Карибського острова Густавія.

Аффлек був помічений, коли насупив брови та підняв руки до голови під час, здавалося б, напруженої розмови зі своєю дружиною, яка стояла на місці, слухаючи та дивлячись навколо. Це сталося, коли вони розглядали та приміряли деякі прикраси.

Нагадаємо, у грудні Дженніфер Лопес заявила, що вона та її чоловік, актор Бен Аффлек, страждають від посттравматичного стресового розладу. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню Variety.

За її словами, причиною цього стали їхні стосунки на початку 2000-х років, адже в той час до них була прикута надмірна увага ЗМІ. На цьому тлі у них обох розвинувся ПТСР, з наслідками якого вони борються досі.

Зараз подружнє життя зіркової пари також перебуває в центрі уваги. Однак співачка каже, що з віком вони з чоловіком стали набагато мудрішими і звертають на це менше уваги.

«Тепер ми старші. Ми мудріші. Ми також знаємо, що дійсно важливо в житті, і це не те, що думають інші люди. Головне завжди бути тим, хто ти є», — наголосила вона.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российские военные заблокировали Чонгар и дорогу в Крым: видео

17.03.2017 - 19:34
В Чонгаре Херсонской области 17 марта открыли телекоммуникационную вышку. Ее сигналом можно покрывать северные районы оккупированного полуострова и транслировать украинские радио- и телеканалы. Вскоре после сообщения о пуске вышки стало ...

ВСУ нанесли ракетный удар по терминалу ДАП: видео

18.09.2019
93-я бригада Вооруженных сил Украины ...

Украина разработала радар, способный видеть стелс-самолеты: видео

23.03.2017
В Украине завершилась разработка новой ...

«Шахтер» эффектно обыграл «Мариуполь»: видео голов

05.11.2017
После прошлого ничейного тура (пять ...