Ломаченко програв Хейні бій за звання абсолютного чемпіона світу

У Лас-Вегасі, штат Невада, США, пройшов вечір боксу головною подією якого стала битва за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі між Девіном Хейні (29-0-0,15 КО) та Василем Ломаченком. (17-2, 11 КО). І це додало останньому в пасив треттю поразку…

Хоча здавалося, що Ломаченко має здобути перемогу у цьому бою, всі три судді поєдинку віддали перемогу Хейні: 116-112, 115-113, 115-113.

Після двобою Ломаченко заявив, що він був повністю впевнений, що перемагає, і не розуміє, чому судді ухвалили рішення не на його користь.

Егіс Клімас, менеджер Василя Ломаченка, теж емоційно відреагував на поразку свого клієнта у поєдинку з абсолютним чемпіоном легкого дивізіону Девіном Хейні.

За словами представника переможеного боксера, вони мають намір подати протест на результат титульного бою.

«Це найбільше пограбування серед білого дня. Я гарантую, що ми опротестуємо це рішенням, подамо апеляцію, бо хтось має зупинити цю несправедливість…», — сказав Клімас, хоча й припустив, що навряд чи це дозволить переглянути результат. Але він певний, що треба починати боротися проти свавілля у боксі.

Додамо, що цього разу редакція «РЕАЛу» вперше не вболівала за Ломаченка, бо його дії, а також відношення до України відверто вже дратують. То він фоткається з російськими боксерами, то постить у соцмережах наїзди РПЦ на нашу країну. Схоже, в Лас-Вегасі йому прилетіло бумерангом.

Нагадаємо, у 2021 році після перемоги над Річардом Коммі Ломаченко поклав на плечі прапор свого рідного міста Білгород-Дністровського на Одещині. Не питання, будь при ньому ще й прапор України. А так маємо справу зі звичайним демонстративним проявом сепаратизму. Тоді на це тонко вказав Володимир Кличко.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Кремле рассказали о загадочной незнакомке в автомобиле Путина: видео

12.07.2017 - 21:48
Президент России Путин породил новую интригу. Накануне СМИ зафиксировали, как он, прибыв к монастырю на острове Валаам, подошел к задней двери машины, открыл кому-то дверь… и закрыв, отправился в Спасо-Преображенский ...

Що вінничани знають про нову вулицю Замостянську: відео

21.11.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...