«Лютий буде вирішальним»: ГУР оприлюднило перехоплення

Російські окупанти, що знаходяться в Україні, повідомляють своїм рідним, що ані мобілізованим, ані контрактникам відпустки надавати не будуть. Всіх попередили, що вони воюють до кінця.

Про це своїй дружині серед іншого розповів загарбник, перехоплення телефонного дзвінка якого оприлюднило ГУР Міноборони України. Він каже, що або в труні повернеться, або вже після завершення війни.

За його словами, зараз Росія стягнула до фронту великі сили, те ж саме зробили ЗСУ. А тому вже в лютому буде вирішальна битва. Мовляв, або вони переможуть, або «обісруться і буде продовження війни».

Доволі дивне в цього російського фашиста уявлення про їхній програш. Начебто і після нього буде продовження війни. Однак, якщо говорити серйозно, такі пішаки в принципі не можуть знати планів командування. В тому числі про якісь там «вирішальні битви».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Участок Марин Ле Пен атаковали голые девушки из Femen: видео

07.05.2017 - 12:42
Французские последовательницы некогда популярного движения Femen обнаженной грудью пытались протестовать против кандидата в президенты страны Марин Ле Пен. Свою акцию активистки провели на том избирательном участке, где должна была голосовать ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...

Бойцы ОС запустили танцевальный флешмоб: видео

24.02.2019
Наши  боевые потери за двадцать ...

Ярмоленко, Кучер и Луческу дисквалифицированы (видео)

06.05.2016
Сегодня Контрольно-дисциплинарный комитет Федерации футбола ...