Ляшко: «Я йду до парламенту, щоб навести там порядок і не дати їм забути про село»

На Вінниччині Олег Ляшко запевняв, що у Раді відстоюватиме інтереси селян

Орендна платня за пай н має бути меншою за 15% від нормативної оцінки, вартість молока, яке здають селяни до приймальних пунктів, необхідно зафіксувати на рівні держави, а продаж земля варто дозволити виключно у держфонд. З такими меседжами приїхав 13 липня лідер Радикальної партії Олег Ляшко до жителів Іллінецького та Оратівського районів.

Разом з кандидатом от РПЛ по 18-му мажоритарному округу Михайлом Кременюком очільник партії спілкувався із виборцями, роз’яснював власну позицію та цікавився наболілим.

Візит до Оратова Олега Ляшко припав на «базарний день». Звісно ж політик не оминув ятки з товаром. У райцентрі Олег Валерійович придбав кашкет, вишиванку і труси…

«Ви повісьте фото, на якому Ляшко купує труси – і покупців побільшає», – вчив маркетингу місцеву продав чиню О. Ляшко, додавши, що у парламенті постійно добивається того, аби люди з вищою освітою були працевлаштовані за фахом, а не стояли на базарі.

Також у Радикальній партії чітко сформовані програмні засади для селян: земля має належати людям, які тут живуть, а не іноземним корпораціям. Якщо у селян виникла потреба продати свій пай, то мають отримати за нього ринкову ціну, а ділянка зобов’язана перейти до державного земельного банку.

 

«Земля має належати українському народу, але земельний банк здаватиме її в оренду і доходи будуть йти до місцевих бюджетів. Землю не можна продавати чужинцям. А люди, які не мають спадкоємців, матимуть право продати землю державі. І продати дорого, а не за три копійки… І за оренду мають платити людям не менше 15% вартості землі. Я взагалі ініціюю, щоб орендатор, який тримає землю в селі, розвивав тваринництво: орендуєш сто гектарів – утримуй сто корів, тисячу гектарів – тисячу корів», – каже Олег Ляшко.

Також лідер РПЛ пообіцяв добитися, щоб зросли дотації за утримання корів. На кожну голову рогатої худоби держава має сплачувати щонайменше по 5 тис. грн. О. Ляшко впевнений, що потрібно на законодавчому рівні закріпити закупівельні ціни на молоко і впровадити держконтроль за сівозміною.

«Я йду до парламенту, щоб навести там порядок і не дати їм забути про село. Голос Ляшка – це голос селянина в парламенті», – запевняє лідер Радикальної партії.

В Іллінцях Олег Ляшко вийшов з пропозицією, яка, на його думку, допоможе запобігти рейдерству в аграрній сфері. Політик запропонував усі угоди щодо куплі-продажу агрофірм і укладення договорів оренди землі фіксувати на відео. Нині процес переходу прав власності формально врегульований – сторонам в разі спору пропонують звертатися до суду, а правоохоронні органи зазвичай розводять руками, коли виникають суперечки. 

«Щоб не ходити потім по судах і не доводити, що підробили підпис. А вони підробляють і потім кажуть: іди в суд доказуй! Ми пропонуємо: якщо підробили підпис про продаж хати чи землі – 15 років тюрми», – заявив О. Ляшко.

Жителі Іллінців, які прийшли на зустріч з політиком, майже кожен пункт передвиборчої програми партії сприймали оплесками. Сподобалася людям і теза про те, що в Раді обов’язково має бути чисельна Радикальна фракція. Адже як жартома каже Олег Ляшко: «Рада без Ляшка – що село без церкви».

Також зізнався політик, що претендує на посаду спікера парламенту. Якщо його оберуть на цю посаду, то обіцяє навести порядок у сесійній залі, встановити жорстку відповідальність за прогули і скоротити кількість народних депутатів до 250. Олег Ляшко впевнений, що саме за такою кількістю створюється оптимальна робоча атмосфера. 

Ігор Верба


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Самая высокая дворовая елка Винницы высотой с четырехэтажный дом: видео

31.12.2016 - 13:41
Помимо главной городской новогодней елки в Центральном парке, винничане постарались украсить улицы и дворы. Во многих микрорайонах яркими огнями светятся «свои» елки. На Старом городе жители нескольких соседних дворов установили ...

Петра Порошенко тепло поздравили с днем рождения: видео

26.09.2017
Сегодня президенту Украины Петру Порошенко ...