Литовцям розсилають фейкові листи, що їх відправлять воювати в Україну

Останнім часом дезінформацію про тристоронню Литовсько-польсько-українську бригаду розповсюджували пропагандисти на російських порталах, схожі фейкові листи також отримували жителі Польщі.

На пошту користувачів надходять фейкові листи від імені Міністерства оборони Литви, в яких зазначається, що литовське населення нібито вербують до тристоронньої Литовсько-польсько-української бригади ім. Великого гетьмана Костянтина Острозького, повідомляє телерадіокомпанія LRT.

«Зловмисники використовують для розповсюдження цієї інформації спеціально створений домен kariuomene.com, вони розсилають листи, в яких вказують, що відбувається призов громадян Литви до армії, а після служби їх пошлють воювати в Україну», – йдеться у повідомленні міністерства.

Відомство спростовує інформацію, що розповсюджується, і закликає жителів країни бути пильними.

У Міноборони також наголосили, що громадяни Литви на службу до тристоронньої Литовсько-польсько-української бригади ім. Великого гетьмана Костянтина Острозького не закликають, ця міжнародна бригада діє за окремим мандатом.

За даними відомства, останнім часом дезінформацію про тристоронню Литовсько-польсько-українську бригаду поширювали пропагандисти на російських порталах.

Литовсько-польсько-українська бригада імені Великого гетьмана Костянтина Острозького була створена у 2014 році із збройних сил Литви, Польщі та України. Її чисельність складає 4500 військовослужбовців.

Командування бригади розміщується у польському Любліні. Підлеглі підрозділи перебувають у пунктах постійної дислокації у своїх країнах.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019 - 18:37
В России в здании Санкт-Петербургского национального исследовательского университета информационных технологий 16 февраля обрушилась крыша. Причем, она «провалила» перекрытия с пятого до первого этажа. ЧП произошло в разгар учебного дня. По ...

Монатик представил клип на песню «Зашивает душу»

19.10.2018
Популярный в молодежной среде певец ...