Літаки ЗСУ знищили будинок з окупантами у Вовчанську

Літаки Збройних сил України влучили чотирма авіаційними бомбами по й без того сильно пошкодженій багатоповерхівці, в якій засіли російські загарбники, у частково окупованому містечку Вовчанськ на півночі Харківської області.

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольним безпілотним літальним апаратом, оператори якого скоригували удар.

Ми бачимо, як усі бомби одна за одною влучають у будівлю, причому зліва направо. Приблизно по кожній на під’їзд. Однак точні наслідки напевно невідомі, попри суттєві пошкодження будинок залишився стояти.

Блогер «Пан Пачковский» у соціальній мережі «Х» в коментарі під тим же роликом вказав, що це були керовані високоточні американські бомби «GBU-39», які несуть відносно невелику масу вибухової речовини – по 93 кілограми. Однак чотирьох на будівлю має «вистачити»…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мэр Червонограда опубликовал видео кортежа Порошенко на бездорожье

26.02.2019 - 17:34
Мэр Червонограда Львовской области Андрей Заливский удивил, выложив у себя в Фейсбук видео кортежа президента Порошенко, который пытается выехать из города по знатно разбитой дороге. Эдакая попытка уколоть… Однако, эффект ...

В «Шахтере» жестко ответили на выпады ДНР: видео

15.12.2017
Генеральный директор ФК «Шахтер» Сергей ...

Как выкрутить шуруп со слизанным шлицем

08.12.2015
Каждый в жизни сталкивался с ...

Белка очень хочет орех, но боится взять

26.12.2015
Ведет себя как женщина на ...