Літак ЗСУ знищив базу окупантів у Світлодарську

Авіація Збройних сил України американською керованою авіаційною бомбою JDAM знищила базу російських загарбників в окупованому містечку Світлодарськ Донецької області (вісімнадцять кілометрів від найближчої вільної території).

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Х» (колишній «Твіттер») повідомив блогер «распад и неуважение», оприлюднивши коротке відео, відзняте одним з інтервентів, про частину наслідків удару.

В кадр потрапили з пів десятка знищених автомобілів на вулиці та обгорілі склади чи гаражі якогось підприємства. Очевидно, що загарбник зумисно не знімав руйнації військових об’єктів.

JDAM – це авіаційна бомба, обладнана GPS-наведенням та системою крил, які дозволяють їй планувати від 40 до 75 км після запуску з літака.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

США и союзники нанесли ракетный удар по Сирии: появилось видео

14.04.2018 - 13:00
Сегодня ночью США, Британия и Франция нанесли совместный ракетный удар по объектам в Сирии, где производилось химическое оружие. Удар был нанесен с фрегатов в Средиземном море. Использовалась авиация. По данным ...

Появилось новое видео взрыва и обрушения дома в Ижевске

09.11.2017
В российском городе Ижевск, знаменитый ...