Літак Зеленського повернувся до Польщі
Літак Airbus A319, який використовується президентом Володимиром Зеленським та іншими українськими посадовцями для закордонних поїздок, після останніх візитів глави держави повернувся до Польщі, де базується під час повномасштабної війни. Про це свідчать дані сервісу AirNavradar.
Згідно з відстеженням, борт прибув до Кракова в ніч на 9 червня, вилетівши з Кишинева. Туди він раніше прилетів із Таллінна, де відбувався саміт Україна–NB8 за участі Зеленського.
У межах нещодавньої серії закордонних поїздок президента, яка стартувала з візиту до Лондона 7 червня для переговорів із лідерами Великої Британії, Франції та Німеччини, літак здебільшого здійснював рейси через Кишинів. Раніше ж частіше використовувався маршрут через польський Жешув поблизу українського кордону.
Так, під час поїздки Зеленського до Швеції наприкінці травня президентський борт виконував перельоти за маршрутом Краків–Жешув–Уппсала–Жешув.
Нагадаємо, прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що аеропорт Жешув не заборонявся для використання представниками України. Це стало відповіддю на запитання щодо маршруту перельоту Зеленського до Лондона через Молдову та можливих політичних мотивів такого рішення.
Подпишитесь на новости
























