Літак «Руслан» перевіз до США супутник для SpaceX

Український літак Ан-124-100-150 Руслан перевіз телекомунікаційний супутник на борту з французької Тулузи до стартово-посадкового майданчика NASA у Тітусвіллі, США, для аерокосмічної компанії SpaceX. 

«Як постійні користувачі цього типу літаків, ми раді знову вітати Руслан на ринку перевезень чутливих вантажів, зокрема доставки супутників до різних майданчиків запуску. Ми хотіли б подякувати Airbus Defence And Space за їхню довіру до компетентності Bollore Logistics для переміщення критично важливого обладнання», – заявив керівник відділу проектів Bollore Logistics Марк Йоран.

Вага вантажу склала 50 тонн, включаючи спеціальний контейнер довжиною 14,6 м, шириною 5,4 м та висотою 4,2 м, розроблений Airbus Defense and Space спеціально для безпечного переміщення цих типів супутників.

Для навантаження та розвантаження контейнера CTH04 використовувався зовнішній кран у поєднанні з бортовим краном та лебідкою Ан-124-100-150, а також спеціальне навантажувальне обладнання, розроблене та виготовлене інженерами ДП Антонов.

Нагадаємо, на початку січня цього року Руслан перевіз із Франції супутник Туреччини Turksat 5B для запуску компанією SpaceX. Про це тоді повідомила прес-служба авіакомпанії Антонов.

«Літак Ан-124-100 авіакомпанії Антонов здійснив перевезення з Тулузи, Франція, нового турецького телекомунікаційного супутника Turksat 5B для запуску американської аерокосмічної компанії SpaceX», — йшлося у повідомленні.

Наголошувалося, що Руслан є єдиним літаком, здатним транспортувати унікальні контейнери, оскільки вони розроблені Airbus Defense and Space спеціально для перевезення літаком типу АН-124-100.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Разработаны самовосстанавливающиеся шины (видео)

10.10.2015 - 13:11
Прокол, разрез или разрыв шины, как правило, означает одно — вы должны купить новую. Но когда-нибудь, это может кардинально измениться. Благодаря исследованиям, которые в настоящее время проводятся в Европе, поврежденные шины ...