Лідер ХАМАС оточений у бункері

Лідер бойовиків угруповання ХАМАС Яхья Сінвар оточений у бункері.

Про це заявив міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант, повідомляє Sky News. Він підтвердив, що сили армії знаходяться в центрі міста Газа. Також він додав, що лідер ХАМАСу у Секторі та оточений у бункері.

Але де саме розташовано цей бункер, міністр не уточнив.

Тим часом армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) та загальна служба безпеки (ШАБАК) повідомляють про ліквідацію в секторі Гази Мухсена Абу Зіни, який керував відділом виробництва озброєнь у штабі ХАМАСу.

ЦАХАЛ продовжує наземну операцію у Газі. У ніч на 8 листопада було виявлено та знищено групу бойовиків, яка готувалася до атаки із застосуванням протитанкових ракет. Також було ліквідовано групу терористів, причетних до ракетних обстрілів ізраїльської території.

Армія оборони Ізраїлю також сьогодні ввечері заявила про знищення 130 шахтних стволів тунелів ХАМАС на території Гази. Такий результат роботи інженерних батальйонів 162 дивізії та інженерних підрозділів Південного командування в ході наземної операції в секторі. У публікації зазначається, що виявити наявність тунелів, підготовлених до тривалого перебування бойовиків під землею, можна за наявності підключень до водопроводу та вентиляційних систем. Пошуком входів у тунелі займаються бійці бригади «Нахаль» та бійці інженерного спецназу «Яалом», для виявлення таких цілей задіяні безпілотники. Іноді удари по цих об’єктах завдаються з повітря. Але, як правило, для руйнування шахтних стволів використовують важкі бульдозери D9.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мэр Червонограда опубликовал видео кортежа Порошенко на бездорожье

26.02.2019 - 17:34
Мэр Червонограда Львовской области Андрей Заливский удивил, выложив у себя в Фейсбук видео кортежа президента Порошенко, который пытается выехать из города по знатно разбитой дороге. Эдакая попытка уколоть… Однако, эффект ...

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018
Накануне вечером российские дипломаты предприняли ...

Пьяный дядька прыгает на батуте (видео)

07.09.2015
Что у трезвого на уме, ...