Лексика в англійській мові: як ефективно її запам’ятовувати

Англійська лексика – це те, з чого потрібно розпочинати вивчення мови. Вона передбачає розширення словникового запасу, який необхідний для вільного спілкування. Учень може знати часові відмінності, вміти правильно будувати питання та речення, але слів для цього йому бракує. Щоб такого не сталося, досконально вивчається лексика англійської мови за допомогою курсів, кроків та самостійно. У кожної людини є певний запас відомих їй слів, які вона вміло використовує в побуті. Але коли справа стосується іноземної мови, то тут, як правило, словниковий запас завжди обмежений. Дуже важко запам’ятовувати нові терміни, коли в голові й так повно інформації.

a2J9VruMCjLYSjZ7IMM5K4PCxqRqhBZ7yhBPdOzzXtNNyaAh10wL2p60m0LbirBsKE5sPirQW5vQdxJhMmVw7P9dumebb63hEfLy1H9nJM7qswM-gxt9xnK6uwbAC6eKbCG_SG-6JtdnFxeG0YZQIQ

Існує декілька ефективних порад, завдяки яким лексика англійської мови стане максимально розширеною та зрозумілою. Однією з рекомендацій вважається постійне читання нових текстів та книг задля виписування з них незнайомих слів. Коли учень створить власний словник невідомих термінів, він зможе швидше їх запам’ятати.

Поради з удосконалення лексики

Збільшити лексичний мінімум з англійської мови допоможуть такі методи:

  • використання різних видів пам’яті – зорова, слухова;
  • слова у контексті (або у порівнянні з рідною мовою);
  • асоціації та готові фрази;
  • повторення нових слів у голос;
  • ведення власного словника;
  • актуалізація.

Якщо немає необхідності у збагаченні словникового запасу спеціальною термінологією, то необхідно читати та слухати різноманітні художні матеріали. Будь-які розповіді, книги, фільми – це все додаткові слова для запам’ятовування. Вони можуть асоціюватися з чимось певним в нашому житті або ж бути «чудними», але важливо, що вони відкладаються у голові.

Практичні способи вивчення лексики

Нові теми, особливо якщо вони не цікаві, швидко забуваються. Щоб цього уникнути, в першу чергу варто вивчати те, що знадобиться у майбутньому. Уся лексика в англійській мові ділиться на теми, за рахунок яких запам’ятати її стає простіше. Учень може виділити для себе спорт, природу, родину, подорожі, погоду тощо. В залежності від цього в певну категорію включаються відповідні слова, які легше запам’ятати через асоціації.

Дуже ефективні вправи для вивчення лексики – це складання речень. З кожним новим словом людина має сформувати словосполучення або речення, щоб остаточно зрозуміти його сенс. Завдяки цьому слова у контексті швидше запам’ятовуються та відтворюються в інших випадках. Але слова треба не лише знати, а й використовувати у житті. Для цього можна знайти однодумців, зареєструватися на англомовних форумах, щоб практикувати лексику. Адаптація слів під тематику дозволить розширити кругозір та пізнати нове.

Лексика в усній мові

Людський мозок працює таким чином, що частіше запам’ятовує нове під час емоційної та цікавої бесіди. Розширивши лексичний запас, мало лише його повторювати та застосовувати наодинці з собою, важливо його доносити. Звичайно, що максимум користі учень отримає при спілкуванні з живим носієм, але якщо такої можливості немає, є й інші способи. В інтернеті можна знайти список сайтів чи форумів для спілкування англійською. Саме на них краще практикуватися в англійській, постійно дізнаючись щось нове.

w1277yw8jdTzXBb_fxA4ZcPgil6prxGZBtr-0IzGak0kB4sWniKAQVqMiywX5P5gpC82meBzgXYng7GM969nxJBi8P9jm0BtpclLp5S_eny0kqcWVGv7vOzq1ZA8po1rJM6HSFz5mJ55-u1IUsTO9w

Якщо під час такого спілкування учень щось не розуміє, то знайде переклад необхідного слова і продовжить розмову. Така практика дозволяє не лише вивчати нові слова, а й дізнаватися про їх особливі форми, контекст вживання та іншу специфіку. Варто лише спробувати розширити лексику з англійської мови, і тоді вивчення її не буде складним та тривалим.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019 - 20:21
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», где проходило выдвижение Юлии Тимошенко в президенты, журналисты сняли на видео, как аниматоры, работавшие на мероприятии, руководят делегатами и гостями. Они в командно-приказном тоне заставляли ...

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор ...

Мустафа Найем попал в аварию: видео

19.01.2017
Неприятность приключилась с нардепом Мустафой ...