Легіонер Шахтаря відмовився повертатися до клубу 

Перша «ластівка» подовження дозволу на призупинення контрактів з українськими клубами. Тільки вчора з’ясувалось, що ФІФА дозволило легіонерами ще рік не повертатися до команд, а вже сьогодні стало відомо — правилом точно скористається бразильський атакувальний півзахисник Шахтаря Педріньо.

Нагадаємо, що гравець залишив «гірників» одразу після початку повномасштабного вторгнення в Україну. А влітку, з дозволу Міжнародної федерації футболу, підписав орендну угоду з бразильським клубом Атлетіко Мінейро.

Контракт Педріньо із «півниками» завершується вже 30 червня, утім він не планує повертатися до Шахтаря. Футболіст хоче продовжити виступати на батьківщині. І, як повідомляє видання Jornal O Dia, має щонайменше три пропозиції від місцевих клубів. Зацікавленість у послугах Педріньо виявили той самий Атлетіко Мінейро, а також Корінтіанс та Флуміненсе.

Зазначимо, що рішення ФІФА не є справедливим. З одного боку, правильно, що гравцям і тренерам надали можливість поїхати з України (в рішенні також йдеться і про РФ). Адже вони заключали контракти, розраховуючи зовсім на інші умови і кар’єрні можливості. І війна — це взагалі квінтесенція з можливих форс-мажорів. Але! З іншого боку, перехід в інші клуби без компенсацій українським командам — це не чесно і дуже сильно шкодить нашому футболу.

Шахтар, який чи не найбільше постраждав від нововведення, подавав скарги на ФІФА із вимогою компенсації завданих збитків.

Раніше CAS відхилив позов Шахтаря, після чого «гірники» поскаржились до Єврокомісії.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016 - 01:21
Во дает. Пропаганда Кремля разъела еще одного артиста… Певица Земфира на концетре в Вильнюсе прямо со сцены неадекватно отреагировала на людей, которые в зале держали в руках флаги Украины. Дама заявила, что ...

Киев снова затопило: видео

19.08.2018
В Киеве мощнейший ливень в ...

Порошенко поздравил Украину с Новым 2018 годом: видео

01.01.2018
Новогоднее поздравление президента: «… А ...