Легіон «Свобода Росії» вербує росіян для визволення Москви, – The Times

Після першої масованої повітряної атаки дронами москвичам, схоже, пора готуватися до сухопутної атаки на столицю РФ та навіть вуличних боїв. Принаймні, це випливає з інтерв’ю представника легіону «Свобода Росії» Цезаря британському виданню The Times.

І якщо в Україну вторглися і штурмували Київ російські збройні сили, то на Москву націлені громадяни Російської Федерації. Цезар стверджує, що «Свобода Росії» вербує росіян для штурму Москви і вже має тисячі бажаючих прийняти в ньому участь.

Для початку «Свобода Росії» планує взяти під постійний контроль прикордонну з Україною територію РФ:  «У нас є серйозні можливості. У нас є міномети, бронемашини, ПЗРК «Стінгери», переносні протитанкові комплекси і високоефективний підрозділ безпілотної розвідки».

Поки що в легіоні налічується від пів тисячі до тисячі бійців, однак він має стійку тенденцію до розширення. А коли легіон закріпиться на вільній від Путіна території РФ, він піде на Москву.

Нагадаємо, що крім «Свободи Росії» існує також антипутінський «Російський Добровольчий Корпус», який приймає не менш активну участь у війні.

Безумовно, не можна скидувати з шальків терезів й те, що погрози легіону СР є частиною відволікуючої спецоперації наших сецслужб. І це не секрет, а відома експертам тактика, коли перед наступальною операцією ворог розхитується усіма засобами, в тому числі і на його території.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мультипликационный клип-пародия с песней группы Scorpions

22.11.2015 - 18:26
Вот только пародия не на немецкую рок-группу, а на некоторых исполнителей различных талант-шоу. А вообще, если серьезно, то все задумывалось как тест. Кто заржёт — тот псих! Приятного просмотра и ...

Джамала испугала оголившегося на Евровидении пранкера Седюка: видео

28.05.2017
Джамала впервые прокомментировала выходку Седюка ...

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016
Над Львовом было заметно падение ...