Квадрокоптер ЗСУ знищив російський танк

Маленький квадрокоптер ЗСУ зовсім малою гранатою (навіть не кумулятивною протитанковою) знищив танк російських окупантів. Ця подія стала можливою тому, що оператор безпілотного літального апарата влучив у відкритий люк на танковій башті.

Вибух спровокував внутрішню пожежу, яка стала настільки сильною, що полум’я потужно виривалося і з люка, і з дула гармати. Самого цього вже було достатньо для впевненості в остаточному знищенні танка – після таких пожеж бронетехніка ремонту не підлягає.

Однак в кінці ролика палаючий танк додатково надзвичайно сильно вибухнув – детонували його власні 125-міліметрові снаряди.

Загалом броня танка настільки міцна, що навіть пряме влучання 155-міліметровим снарядом здебільшого лише виводить його з ладу.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Як у Вінниці десантники відзначили День ВДВ

04.08.2016 - 22:00
До Дня десантника вінницькі військові  влаштували марш центром міста. Близько двох сотень спецназівців та десантників  пройшли колоною від площі Європейської до пам’ятника воїнам Інтернаціоналістам, що знаходиться в парку ім. Горького. ...