Кулеба заявив, що Путін вже банкрут

Країнам Заходу не потрібно озиратися на Росію та її нинішнього лідера Путіна, ухвалюючи рішення про членство України в ЄС та НАТО. Про це сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на саміті Україна — Оксфорд 2023 року Європейські горизонти для України, повідомляє МЗС.

Очільник МЗС достатньо жорстко констатував, що з хозяїном Кремля все скінчено і пояснив чому.

«Не треба озиратися на те, що скажуть у Москві. З Путіним все скінчено. Він виклав усі свої карти на стіл. Він банкрут. Але Україна має перемогти, щоб він не отримав винагороду за все вчинене. Ми обов’язково отримаємо її (перемогу, – ред.) за міцної та своєчасної підтримки партнерів», – заявив Кулеба.

За його словами, членство України в ЄС та НАТО не повинно розглядатися як благодійність або відкуп, оскільки це становить прагматичний інтерес і для самої Європи. Перш за все тому, що таким чином можна гарантувати довгостроковий мир і стабільність на континенті. А значить, сталий розвиток усіх. 

Нагадаємо, в січні Кулеба в інтерв’ю американському National Public Radio дав оцінку того, чим завершиться війна. А головне, який крок має здійснити людина, яка цю війну розв’язала і веде — президент РФ Путін.

Кулеба вбачає для останнього лише єдиний вихід — визнати програш у війні.

Трагедія ж сьогодення в тому, що Путін не хоче сприймати реалії і продовжує кидати в топку війни різноманітні ресурси, в тому числі й людські. Міністр впевнений, що це президенту Росії не допоможе.

«Коли я зараз дивлюся на поле бою і на ситуацію, я думаю, що у Путіна не надто багато варіантів. Насправді, я думаю, у нього є лише один варіант, але він не хоче його приймати. І цей варіант – програш війни», — сказав він. — «Натомість він кидає в бій все більше ресурсів і, головне, людських ресурсів, намагаючись перемогти за всяку ціну. Але цього не станеться. Він не виграє».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили командный и наблюдательный пункты террористов: видео

04.02.2019 - 11:37
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал снятое беспилотником видео, на котором видны несколько вспышек на заснеженной сельской местности. В комментарии он объяснил, что это прилеты в наблюдательный пункт ...

Оригинальный бутерброд на завтрак

11.11.2015
Предлагаем Вам оригинальный, и что ...

В Киеве произошел конфликт из-за флага России: видео

06.07.2018
Трое туристов из Херсона вечером ...

Появилось видео отражения мощной атаки «русских» на позиции ВСУ

13.06.2018
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что ...