Кулеба розповів про терміни передачі Україні систем Patriot

Розгортання американських систем протиповітряної оборони Patriot може завершитися у максимально стислий термін. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу у середу, 4 січня.

«Підготовка до передачі цих систем уже розпочалася», — зазначив міністр, не окреслюючи терміни у кількості місяців.

Нагадаємо, вже визначнні люди, які пройдуть навчання по використанню ППО Patriot в одній із країн НАТО. Про це 23 грудня заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. Сподіваємося, вони вже проходять навчання.

«Командувач Повітряними силами затвердив перелік людей, які вже можуть бути спрямовані на це навчання, як це було з Iris-Т і NASAMS, коли через кілька тижнів наші фахівці навчилися вміло оперувати цими комплексами», — розповів він.

Ігнат чесно додав, що цього разу навчання може бути більш тривалим, так як техніка складніша.

Військові експерти, які розповідають про Patriot, кажуть, що курс навчання в США триває 9 місяців. Зрозуміло, що в нас немає стільки часу, навіть два місяці — це вже критично…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Як у Вінниці урочисто підняли Олімпійський прапор

07.08.2016 - 16:25
301 медаль розіграють спортсмени із 206-ти країн світу на літніх Олімпійських іграх, які урочисто відкрились 5-го серпня. У Ріо-де-Жанейро  серед українських спортсменів за перемогу змагатимуться 5 вінничан. 5-го серпня у Вінниці ...

В Венесуэле упал огромный огненный шар: опубликовано видео

10.02.2019
У венесуэльского города Валенсия «приземлился» ...

Дельфинарий в Хмельнике

22.07.2015
Дельфинов в Хмельнике полюбили не ...