Кулеба назвав стратегічну мету Росії

Стратегічною метою кривавої влади Росії є не лише завоювання України, а відновлення слави СРСР на міжнародній арені. Про це сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю для The Times of India.

Міністр пояснив, що РФ можна зупинити, не дати можливості перемогти Україну. Якщо цього не зробити, вона може здійснити напад на країни НАТО. І не тільки. Під загрозою всі незалежні країни азійського регіону, які колись входили в склад СРСР в якості республік.

За його словами, «майбутнє російського імперіалістичного проєкту залежить від України».

«Я не знаю, коли, але Росія може напасти на НАТО за однієї умови. Якщо вона дійде висновку, що відповідь НАТО не буде адекватною. Росія зможе використати розбіжності всередині Альянсу, щоб не отримати негайної та нищівної відповіді від НАТО. Усі мають розуміти, що стратегічною метою Росії є не просто завоювання України – це відновлення слави Радянського Союзу на міжнародній арені. Путін навіть сказав, що розпад Радянського Союзу був найбільшою геополітичною катастрофою XX століття», – заявив Кулеба.

Він висловив переконання, що Москва не згодна з незалежністю країн Центральної Азії і розглядає їх як колишні провінції.

«Отже, майбутнє російського імперіалістичного проєкту залежить від України. Коли Росія програє цю війну, їй доведеться прийняти нову політичну модель, яка не передбачає імперіалістичної експансії. Якщо Росія не зазнає поразки в Україні, то Путін надихнеться своїм успіхом і рушить у країни НАТО», – резюмував міністр.

Раніше лідер фашистського режиму РФ Путін відзначився цинічною заявою, що у 2014 році війну в Україні начебто почали США, а не Росія, яка анексувала український Крим і почала гібридну війну на Донбасі.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Дерзкий баран уже всех забодал, — смешно и больно (видео)

11.10.2015 - 14:26
Дерзкий баран уже всех забодал. Причем не в переносном смысле, а в самом прямом. Даже отсутствие рогов его не остановило. Видать прочитал он басню Крылова «Волк и ягненок» и решил ...

Появилось видео столкновения поезда с электричкой в Москве

09.04.2017
Из-за пьяного, который переходил ЖД-пути ...

Як вінничани оцініють проведену декомунізацію

07.09.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...