Кулеба назвав один варіант для Путіна в Україні

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю американському National Public Radio, оприлюдненому напередодні, дав оцінку того, чим завершиться війна. А головне, який крок має здійснити людина, яка цю війну розв’язала і веде — президент РФ Путін.

Кулеба вбачає для останнього лише єдиний вихід — визнати програш у війні.

Трагедія ж сьогодення в тому, що Путін не хоче сприймати реалії і продовжує кидати в топку війни різноманітні ресурси, в тому числі й людські. Міністр впевнений, що це президенту Росії не допоможе.

«Коли я зараз дивлюся на поле бою і на ситуацію, я думаю, що у Путіна не надто багато варіантів. Насправді, я думаю, у нього є лише один варіант, але він не хоче його приймати. І цей варіант – програш війни», — сказав він. — «Натомість він кидає в бій все більше ресурсів і, головне, людських ресурсів, намагаючись перемогти за всяку ціну. Але цього не станеться. Він не виграє».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Гранатометчики ВСУ уничтожили ДОТ с террористами: новое видео

05.03.2019 - 11:13
Ранее «РЕАЛ» публиковал фото взрыва на вражеском ДОТе (долговременная огневая точка) на позиции оккупантов «Прыщ» на Светлодарской дуге. Их обнародовала 30-ая бригада Вооруженных сил Украины, прокомментировав, что это стало следствием ...

В Индии родился ребенок с двумя головами: видео

02.11.2017
Рождение сиамских близнецов — явление ...

Винницкий Щедрик покорил мир: видео

17.01.2017
Священник Вознесенского храма Винницы и ...