Крим і південь РФ потерпають від відключень електрики

Через пожежу трансформаторної підстанції на території санаторію «Алуштинський» вже добу знаходяться без електроенергії декілька оздоровниць та мешканці вулиці Горького в самій Алушті.

Про це повідомляють російські засоби масової інформації. Так само, як і про те, що по всьому Криму відбуваються відключення світла згідно графіків.

Також ЗМІ вказують, що центр сусіднього Ростова-на-Дону більше семи годин поспіль перебуває без електрики, на що, в першу чергу скаржаться власники магазинів – у них псуються продукти харчування, тече морозиво тощо.

Тим часом міненерго фашистської РФ сьогодні заявило, що живлення споживачів в Астраханській, Ростовській областях і Краснодарському краю відновлене. Однак жителі даних регіонів це заперечують…

Нагадаємо, південь РФ страждає від спеки, яка супроводжується підвищеним споживанням електроенергії через кондиціонери. Окрім того, позаминулої ночі в цих регіонах згоріли кілька підстанцій внаслідок атаки дронів-камікадзе.

А в Криму щонайменше два трансформатори згоріли через перенавантаження.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Новые подробности взрыва в офисе КУН: видео

21.05.2017 - 12:07
Вечером 20 мая в Киеве боевую гранату РГД-5 бросили в офис Конгресса украинских националистов. От взрыва никто не пострадал. Спасатели и правоохранители прибыли у месту происшествия по ул. Антоновича, 3Б, ...

В российском Екатеринбурге взорвали телебашню, видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...