Кремль зізнався у тероризмі на держрівні, – Подоляк

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав у Twitter останні заяви заступника секретаря Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва «практично офіційним визнанням у тероризмі на державному рівні». 

Медведєв раніше заявив, що умовою стабільності енергопостачання в Україні є не імпорт електроенергії з Європи, а визнання правомірності вимог Росії в рамках так званої «спецоперації» та її результатів, що відображені в Конституції РФ. Він мав на увазі спробу анексії територій України.

«Фантастика! Кремль вустами Медведєва прямо заявив: ми знищуватимемо енергосистему, і тероризуватимемо мільйони людей, поки Україна не погодиться на капітуляцію. Практично офіційне визнання в тероризмі на державному рівні. Про які переговори тут можна говорити? З ким?», — написав Подоляк.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України оголосила у розшук заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва. Відповідна інформація з’явилась на сайті МВС 10 жовтня.

У базі даних зазначено, що Медведєв звинувачується у зазіханні на територіальну цілісність та недоторканність України. Раніше він погрожував Україні «прямим ударом». А також казав, що мета ракетних атак з боку РФ полягає нібито у «демонтажі політичного режиму України».

У 2008 році Медведєв, будучи президентом РФ, розв’язав війну проти Грузії. Наразі його влада в Росії практично нульова, він намагається триматися на плаву за рахунок рафінованої антиукраїнської позиції. Фактично прямо закликає до знищення нашої країни та мільйонів українців.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке загорелся трамвай: видео

24.04.2018 - 00:32
В Донецке 23-го апреля загорелся трамвай. Как подметили в соцсетях местные жители, «как обычно — женщины бегают, что-то пытаются сделать, а мужики стоят и снимают видео». Донецк, 23 апр, трамвай… ...

Украинская группа O.Torvald отлично выступила в финале Евровидения: видео

14.05.2017
Приближается к завершению финал Евровидения. ...