Кремль відреагував на слова Зеленського про ліквідацію Путіна

Як і слід було очікувати, в Кремлі не пропустили повз слова президента України Володимира Зеленського про те, що наша країна має право ліквідувати лідера фашистського режиму РФ Путіна, і зробить це, якщо буде нагода.

Прессекретар Путіна Пєсков відповів, що нічого такого зробити Україні не вдастся.

«Якщо ви пам’ятаєте, здійснювали замахи словесно на Путіна багато разів з України, на самих різних рівнях. Ми прекрасно усвідомлюємо це. Нічого в них (України – ред.) не вийде», – сказав він, не надавши жодних доказів таких «замахів».

Нагадаємо, Зеленський висловився з приводу Путіна в інтервʼю для The Sun. Він нагадав, що йде війна, що Росія давно намагається знищити керівництво нашої країни, в тому числі було багато замахів на нього особисто.

Крім того, Зеленський зазначив, що паралельно Росія намагається розхитати внутрішню ситуацію в Україні з тим, щоби усунути його від влади.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российский актер смешно раскритиковал Путинские продуктовые санкции (видео)

28.08.2015 - 18:20
Российский актер и шоумен Тимур Батрутдинов снял юмористический видеоклип, которым высказал свое отношение к продуктовым санкциям. Резидент  Comedy Club, выступающий в дуэте с Гариком Харламовым, на этот раз с группой ...

В Турции упал воздушный шар с туристами: видео

09.04.2017
В результате падения воздушного шара ...