Кремль відповів на заклик Зеленського почати вивід військ з України

У Кремлі дали прогнозовану відповідь на заклик президента України Володимира Зеленського розпочати вивід військ РФ з території України вже на Різдво.

«Про це не може бути й мови», — заявив сьогодні прессекретар Путіна Дмитро Пєсков.

Нагадаємо, свій заклик Зеленський зробив вчора у зверненні до лідерів G7. За його словами, цей крок продемонстрував би готовність Росії до відмови від агресії.

Воно й зрозуміло, адже 9 грудня Путін у властивому йому стилі казати на біле чорне заявив росіянам, що «спеціальна воєнна операція в Україні йде своєю чергою, все стабільно, ніяких питань і проблем у нас там немає». І це попри те, що росіяни отримують зливи похоронок, їх економіка нарешті починає просідати під ударом перших серйозних санкцій (обмеження експорту нафти).

Чесно він сказав лише про те, що в кінцевому рахунку всім доведеться погодитись з тим, яка ситуація складеться «на землі» (тобто на фронті). А значить, світу і українцям треба підсилювати ЗСУ і продовжувати нищити ворога.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бернард делает дубль и выводит «Шахтер» вперед в матче с «Фейеноордом»: видео

17.10.2017 - 23:00
Бернард в начале второго тайма делает дубль и выводит «Шахтер» вперед в матче третьего тура Лиги чемпионов с Фейенноордом в Голландии. Пас отдал Бутко, Бернард замкнул головой. Счет стал 2:1 ...

«Реал» в феерическом финале добыл титул клубного чемпиона мира: видео

18.12.2016
В Японии завершился клубный чемпионат мира по ...