Кремль пригрозив знищити суд у Гаазі ракетою «Онікс»

З’ясовується, у хворобливій уяві представників кремлівської влади усі в світі ходять не лише під Богом, але й під ракетами. Поставите це в один рядок вистачило розуму першому заступнику голови Радбезу РФ, колишньому президенту Дмитру Медведєву.

Таким чином він розпочав відверті погрози вбивством суддям Міжнародного кримінального суду у Гаазі, які прийняли рішення видати ордер на арешт президента Росії Путіна.

В своєму дописі в Телеграм Медведєв знову повправлявся у генерації образ і брехні щодо різних країн і організацій, заявив, що судді МКС руйнують міжнародне правосуддя як таке.

А наостанок пригрозив запустити ракету по будинку, де розміщується МКС. 

«…Всі ходять під Богом і ракетами. Цілком можна собі уявити точкове застосування гіперзвукового «Онікса» з Північного моря з російського корабля по гаазькій будівлі суду. Його не збити. І суд – лише убога міжнародна організація, а не населення країни НАТО. Тому й війни не почнуть. Побояться. І жаліти ніхто не буде. Так що, громадяни судді, уважно дивіться в небо», — написав Медведєв.

Вочевидь, що після таких дописів представника російської влади світ ще більше переконується, що з цими людьми не можна ні про що домовлятися.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ликвидации в Грозном четырех преступников, напавших на полицейских

18.12.2016 - 00:56
В ночь с субботы на воскресенье в столице Чечни Грозном силовики провели операцию по обезвреживанию группы лиц, которые перед тем совершили нападения на сотрудников правоохранительных органов на территории Октябрьского района ...

Как красиво и просто раскрасить чашку (видео)

13.11.2015
Сделать или украсить что-то своими ...

Появилось видео стрельбы снайпера во время выступления Олланда

28.02.2017
Во Франции в коммуне Вильоньон во время ...