Кремль пригрозив знищити суд у Гаазі ракетою «Онікс»

З’ясовується, у хворобливій уяві представників кремлівської влади усі в світі ходять не лише під Богом, але й під ракетами. Поставите це в один рядок вистачило розуму першому заступнику голови Радбезу РФ, колишньому президенту Дмитру Медведєву.

Таким чином він розпочав відверті погрози вбивством суддям Міжнародного кримінального суду у Гаазі, які прийняли рішення видати ордер на арешт президента Росії Путіна.

В своєму дописі в Телеграм Медведєв знову повправлявся у генерації образ і брехні щодо різних країн і організацій, заявив, що судді МКС руйнують міжнародне правосуддя як таке.

А наостанок пригрозив запустити ракету по будинку, де розміщується МКС. 

«…Всі ходять під Богом і ракетами. Цілком можна собі уявити точкове застосування гіперзвукового «Онікса» з Північного моря з російського корабля по гаазькій будівлі суду. Його не збити. І суд – лише убога міжнародна організація, а не населення країни НАТО. Тому й війни не почнуть. Побояться. І жаліти ніхто не буде. Так що, громадяни судді, уважно дивіться в небо», — написав Медведєв.

Вочевидь, що після таких дописів представника російської влади світ ще більше переконується, що з цими людьми не можна ні про що домовлятися.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео падения и взрыва метеорита под Архангельском

09.01.2017 - 00:58
В России в Онежском районе Архангельской области водителю на трассе из Северодвинска в Онегу посчастливилось увидеть достаточно редкое явление — яркую вспышку в небе, которую с большой долей вероятности можно считать ...

В Украине построили дамбу, которая блокирует подачу воды в Крым: видео

30.04.2017
Украина улучшила положение фермеров Херсонской ...

Разработана батарея, работающая 10 часов после 5 минут заряда (видео)

21.11.2015
Исследователи корпорации Huawei Technology представили ...