Кремль пригрозив відповіддю країнам Балтії

Москва виступила з черговими погрозами на адресу країн Балтії, звинувативши їх у нібито сприянні ударам України по російських портах у Балтійському морі. Із такою заявою виступила речниця МЗС РФ Марія Захарова.

За її словами, Росія вже передала балтійським державам «попередження» через використання їхнього повітряного простору для атак по території РФ.

Насправді, це брехня від Москви — повітряний простір інших країн Україна не використовує. А декілька дронів впали у Литві через приглушення їх РЕБами РФ.

Захарова пригрозила, що у разі, якщо ці країни «не дослухаються», їм доведеться «мати справу з відповіддю» з боку Москви.

Подібна риторика з боку російської влади лунала і раніше — схожі заяви напередодні озвучував також речник Кремля Дмитро Пєсков.

Зауважимо, що після перших випадків потрапляння українських безпілотників, що летіли атакувати порти РФ на Балтійському морі, на територію країн Балтії в інформаційному просторі РФ почали поширюватися дезу про те, що це буцімто пов’язано з балтійськими державами. Мовляв, ті «надають свій повітряний простір для прольоту українських БпЛА». 



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились новые подробности взрывов в метро Питера: фото, видео

03.04.2017 - 16:02
На серию взрывов в подземке российского Питера отреагировал президент Путин. Он выразил соболезнования погибшим. Кроме этого, Путин заявил. что рассматриваются все возможные версии — теракт, криминальные разборки, а также бытовая. ...

«Динамо» одолело «Сталь»: видео голов

19.11.2016
Сегодня луганская «Заря» на своем ...

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet ...