Кремль пригрозив США «відповіддю» за допомогу ЗСУ

Один з провідних діячів фашистського режиму РФ, міністр закордонних справ Сергій Лавров вкотре почав погрожувати США якоюсь міфічною відповіддю.

Цього разу за сприяння ударам ЗСУ по Криму та тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомляють росЗМІ.

За словами Лаврова, «без прямої участі США» Україна не могла б здійснювати атаки на російські військові об’єкти на окупованих територіях.

«Без прямої участі США у наведенні, в підготовці даних зі супутників ці ракети нікуди б не полетіли б. Це відомий факт. Американці, НАТОвці продовжують казати: «Ми в жодному разі не воюємо з Росією». Це погана міна при поганій грі. Що стосується нашої реакції, президент сказав, що ми будемо реагувати. Я думаю, в найближчому майбутньому ви про це дізнаєтесь», — заявив Лавров.

Звісно, це гра на внутрішнього споживача, адже владі РФ треба якось виправдовуватися за те, що люди на захоплених територіях не перебувають у спокої і безпеці. А заодно треба погрожувати помстою.

Але насправді у України є й свої власні ресурси, які вона успішно використовує для нищення ворога і його об’єктів. А по-друге, у Росії немає в арсеналі інструментів адекватної відповіді США ані на санкції, ані на удари.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео, из-за которого Ляшко могут посадить, покоряет Интернет

15.07.2016 - 22:02
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко теоретически рискует попасть в тюрьму. По-крайней мере статьи УК Украины, по которым по факту угроз со стороны Ляшко генпрокуратурой внесены сведения в ЕРДР, именно это ...

РПЦ сделала заявление по бюсту от Поклонской: видео

07.03.2017
Похоже, даже священнослужители не знают, ...

Появилось видео успешных испытаний новейших украинских ракет

21.03.2017
Министерство обороны 21 марта провело ...