Кремль хоче збивати супутники, які допомагають ЗСУ

Кремль вкотре погрожує західним країнам збивати космічні супутники, які допомагають Україні протистояти навалі фашистської Росії. Цього разу представник міністерства закордонних справ РФ Костянтин Воронцов заявив, що Москва може розглядати в якості «законних цілей» (міжнародні злочинці говорять про законність!) комерційні супутники, які використовуються для допомоги Україні.

За повідомленням «ТАСС», заступник директора департаменту з нерозповсюдження й контролю озброєння МЗС РФ заявив це на засіданні першого комітету Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Він безпосередньо назвав супутники США та «інших країн Заходу».

Божевільною виглядає аргументація Воронцова: «Через дії Заходу виникають невиправдані ризики для мирної діяльності у космосі та численних соціально-економічних процесів на землі, від яких залежить добробут людей, передусім у країнах що розвиваються».

Насправді ж Захід якраз намагається врятувати Україну від знищення Росією.

Серед цивільних супутників, які допомагають Україні, і які ми пам’ятаємо, в першу чергу варто згадати систему супутникового зв’язку Starlink від компанії SpaceX (Ілона Маска). А також розвідувальні супутники фінської компанії ICEYE, доступ до даних яких Україна викупила.

 Швидше за все загроза Воронцова є нікчемною, і її ніхто всерйоз не сприймає.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Луны пролетели три загадочных объекта: видео

29.04.2018 - 12:03
На относительно близком расстоянии от лунной поверхности пролетели три непонятных объекта. По чистой случайности они попали в объектив камеры астронома-любителя. Он и разместил видео на YouTube-канале Don’t Stop Motion. На ...

«Третья сила» нанесла эффективный удар по оккупантам Донецка: видео

27.05.2018
Лидер Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...