Країни-партнери виступили за міжнародний трибунал для Путіна

Країни-партнери виступили із заявою про створення спеціального міжнародного трибуналу для Путіна. Про це повідомив голова Комітету Європарламенту із закордонних справ Девід Макалістер.

«Місце Володимира Путіна – перед міжнародним кримінальним судом. Як голови комітетів із закордонних справ наших відповідних парламентів ми виступаємо за створення спеціального міжнародного трибуналу», – написав Макалістер.

Раніше Британія запропонувала «гібридний» суд над РФ. Йдеться про спеціалізований суд, інтегрований у національну систему правосуддя України з міжнародними елементами.

Нагадаємо, 19 січня Європарламент ухвалив резолюцію, у якій було запропоновано організувати трибунал для вищого керівництва Росії та Білорусі, включно з Володимиром Путіним та Олександром Лукашенком.

Також повідомлялося, що у США вважають, що Росію має бути притягнуто до відповідальності за злочини проти України, і наразі відпрацьовують ініціативу щодо створення спецтрибуналу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018 - 19:45
У села Барвиновка Новоград-Волынского района Житомирской области в очередной раз нашли нелегальную свалку мусора, который, как считают местные власти, привезли из Львова. И. о. старосты Барвиновка Николай Гордийчук записал видео, ...

Усик против Бриедиса: видео боя онлайн

28.01.2018
В Латвии начался объединённый бой ...