Кожен із захисників Тоненького ліквідував по 15 інтервентів

Російські окупанти здійснили підтверджені просування на Авдіївському напрямку на тлі безперервних позиційних боїв по всій лінії фронту.

Про це, серед іншого, в останньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні без конкретики повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) вважає, що в цілому Сили оборони зупинили наступ загарбників на цій ділянці фронту.

У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 10:45 він написав: «На сьогодні завдяки титанічній роботі наших підрозділів на Авдіївському напрямку орки призупинилися. Тут їх оперативний резерв для навальних штурмів майже вичерпано, проте в тили «мʼясо» потрошки підвозять».

І це при тому, що вчора о 21:47 Станіслав Бунятов повідомив про просування агресора в Тоненькому. Очевидно, воно було не масштабним. А вже сьогодні Осман розповів про надзвичайно великі втрати інтервентів в селі:

«Бійці, які стояли в Тоненькому, кажуть, що майже в кожного більше п’ятнадцяти орків на рахунку… Це дуже високий показник».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе жестко сорвали концерт Константина Райкина: видео

17.11.2017 - 20:42
Активист из Одессы Сергей Стерненко, который является одним из организаторов акций по срыву в городе концертов российских и украинских артистов, засветившихся с выступлениями в Крыму и России, сообщает о срыве ...

Renault Megane на скорости 195 км отправился в полет (видео)

23.09.2015
На днях на автодроме Нюрбургринг ...