Кот-д’Івуар виграв чемпіонат Африки з футболу

Фактично одночасно відбувалися чемпіонати Азії і Африки з футболу. Останній завершився лише на один день пізніше.

Кот-д’Івуар виграв домашній для себе Кубок Африки, здолавши у фіналі Нігерію. Зазначимо, що «слони» дуже важко розпочали турнір, і ледь вийшли з групи, посівши у квартеті лише третє місце. У рейтингу третіх команд Кот-д’Івуар здобув останнє четверте прохідне місце.

Утім вже у стадії плей-оф команда показала свою силу. В 1/8 фіналу були обіграні діючи на той час чемпіони Африки Сенегал. Після чого господарі турніру обіграли Малі і ДР Конго.

У фіналі Кот-д’Івуару протистояла Нігерія. Суперники грали між собою на груповій стадії, і тоді «суперорли» перемогли 1:0. Утім цього разу Кот-д’Івуар взяв реванш, виграв 2:1 і завоював Кубок Африки.

Нагадаємо, Катар виграв чемпіонат Азії з футболу завдяки трьом пенальті у фіналі. Всі їх забив Афіф. Постраждала збірна Йорданії. Підсумковий рахунок матчу 3:1 на користь Катару.

Афіф забив на турнірі 8 голів (4 з них з пенальті) і став кращим бомбардиром. Нападник збірної Іраку Аймен Хуссейн з 6 м’ячами на другій позиції.

Збірна Катару здобула цей трофей на турнірі 2019 року, який проходив в Об’єднаних Арабських Еміратах. Найбільшу кількість перемог у Кубку Азії у своєму активі має збірна Японії. Футболісти із цієї країни чотири рази ставали володарями трофею.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Удар ракети «Фламінго» по заводу в РФ потрапив на відео

25.02.2026 - 17:19
У мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано момент ураження стратегічного підприємства в російському місті Воткінськ. Кадри оприлюднив Telegram-канал «Досье шпиона», зазначивши, що йдеться про удар крилатою ракетою «Фламінго» по виробничих ...

Резніков показав британські танки Challenger 2 в Україні

28.03.2023
Британія і Україна офіційно підтвердили ...

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022
Голова Вінницької обласної військової адміністрації ...