Космічний корабель РФ «Прогрес» затопили в Тихому океані

Пошкоджений космічний вантажний корабель РФ Прогрес МС-21, що розстикувався з Міжнародною космічною станцією, затоплено у Тихому океані. Про це 19 лютого повідомив Роскосмос.

«Сьогодні Прогрес МС-21 був зведений з орбіти, увійшов в атмосферу і зруйнувався. Елементи його конструкції, що не згоріли, впали в несудноплавному районі південної частини Тихого океану», — зазначили в компанії.

Спочатку корабель планували затопити 18 лютого.

Напередодні він відстикувався від російського сегменту МКС, але аналіз результатів зйомки після відходу не виявив візуальних ушкоджень. У зв’язку з цим Роскосмос відклав процедуру для подальшого з’ясування причин його розгерметизації.

Згодом було ухвалено рішення про зведення Прогресу МС-21 з орбіти 19 лютого.

Нагадаємо, на Міжнародній космічній станції за два місяці сталася друга аварія на космічному кораблі РФ, про це 11 лютого повідомило видання Space.

За інформацією ЗМІ, космічний корабель, який зістикований з МКС почав протікати. Цього разу російські диспетчери на Землі помітили 11 лютого розгерметизацію у вантажному космічному кораблі Прогрес-82. У NASA повідомили, що сталася розгерметизація системи охолодження корабля.

В американському космічному агентстві повідомили, що причина витоку охолоджувальної рідини з охолоджувальної системи невідома. Незважаючи на аварію, температура і тиск на станції залишається в межах норми і екіпажу МКС нічого не загрожує.

Ще раніше, 15 грудня, вихід російських космонавтів у відкритий космос з борту МКС скасували з технічних причин.

За даними Роскосомса, у процесі підготовки відбулася розгерметизація контуру зовнішнього радіатора корабля Союз. Причиною витоку в системі охолодження апарату могло стати влучення мікрометеориту.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ласточкин в «Играх приколов» спел песню о декоммунизации и проспекте Путина: видео

03.11.2017 - 22:57
Ведущий нового юмористического шоу «Игры приколов» спел крутую песню юмористического содержания «Декоммунизация». Свою группу для этого номера он назвал «Сектор реверсного газа». Слова под музыку популярного «Сектора газа» прописаны здорово ...

ВСУ уничтожили опорный пункт террористов: видео

29.09.2019
Фронтовой волонтер Юрий Москаленко и ...

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018
Украинский патриот с оккупированных территорий ...

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом ...